7.2 C
Lutsk
Четвер, 18 Квітень, 2024
Календар

17 липня 2019 року – календар з повчанням

Седмиця 5-а після П’ятидесятниці. Глас 3.
День пісний.
Їжа з олією.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСвт. Андрія, архієп. Критського (740). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Марфи, матері прп. Симеона Дивногорця (551). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Андрія Рубльова, іконописця (XV). Совершается служба с полиелеемСтрастотерпців Імператора Миколая II, Імператриці Олександри, царевича Олексія, великих княжних Ольги, Татіани , Марії, Анастасиї і страстотерпця праведного Євгенія лікаря(1918).

Мчч. Феодота і Феодотії (108). Сщмч. Феодора, єп. Киринейського (310). Блгв. вел. кн. Андрія Боголюбського (1174). Знайдення мощей прп. Євфімія, Суздальського чудотворця (1507). Сщмчч. Сави, єп. Горнокарловацького (1941) (Серб.).

Сщмч. Димитрія пресвитера (після 1937).

Галатської ікони Божої Матері.

Євангельські Читання

Утр. – Страстотерпців: Мф., 36 зач., X, 16-22 . Літ. – Рим., 117 зач., XV, 7-16. Мф., 48 зач., XII, 38-45. Страстотерпців: Рим., 99 зач., VIII, 28-39. Ін., 52 зач., XV, 17 – XVI, 2. Свт.: Євр., 318 зач. (от полу́), VIII, 3-6. Мф., 21 зач., VII, 12-21 .

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

У кожній людині, яка нерозкаяно живе у гріху, живе біс, як у домі, і всім у ньому керує.

 

Коли через благодать Божу такий грішник жаліє про свої гріхи, кається і перестає грішити, біс із нього виходить. Спершу він не турбує цю людину,тому що у неї спочатку багато ревності, яка як вогонь пече бісів і як стріла відбиває їх.

 

Але потім, коли ревність починає холонути, здалека підходить біс зі своїми гріховними віяннями, вкидає у думку людини спомин про попередні гріховні задоволення і закликає повернутися до них.

 

Але будь обережним той, хто хоче покаятись. Від співчуття скоро переходиш до бажання; якщо і тут не прийти до тями і не повернути себе у стан попереднього ретельного догляду за своїми думками, то падіння дуже близько.

 

Із бажання народжується схильність до гріха і рішучість: у думках гріх вже готовий, для зовнішнього очікується тільки вдалий момент.

 

Як тільки він настане – гріх буде скоєний. Разом із цим біс знову виходить на поле битви і починає гнати людину від гріха до гріха ще швидше, аніж раніше.

 

Це показав Господь притчею про повторне повернення біса у дім чистий та виметений.

Вас може зацікавити

23 жовтня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

14 грудня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

11 жовтня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний