20.7 C
Lutsk
П’ятниця, 24 Травень, 2024
Всі новини Календар

15 вересня 2023 року – календар з повчанням

Cедмиця 15 після П’ятидесятниці.                                Пісний день.


Мч. Маманта (275), батька його Феодота і матері Руфіни (III). Прп. Іоанна посника, патр. Царгородського (595). Мчч. 3628-ми в Нікомідії (III–IV). Знайдення мощей прп. Феодосія Тотемського (1796). Сщмчч. Варсонофія (Лебедєва), єп. Кирилівського, і з ним Іоанна Іванова пресвітера, прмц. Серафими (Сулимової) ігумені і мчч. Анатолія Барашкова, Миколая Бурлакова, Михаїла Трубникова і Филипа Маришева (1918); сщмчч. Дамаскіна (Цебрика), єп. Глухівського, і з ним Євфимія Горячева, Іоанна Мельниченко, Іоанна Смоличева, Володимира Моринського, Віктора Басова, Феодота Шатохіна, Петра Новосельського, Стефана Ярошевича пресвітерів (1937); сщмчч. Германа (Ряшенцева), єп. В’язниківського, Стефана Єрмоліна пресвітера і мч. Павла Єлькіна (1937). Калузької ікони Божої Матері (1771).

Євангельські Читання

На літ.: – Ап.: Гал. 4:8-21 (зач. 210).; Мч.: Рим. 13:28-39 (зач. 99). Єв.: Мк. 6:45-53 (зач. 26).; Мч. Ін. 15:1-7 (зач. 50).

СВЯТИТЕЛЬ ФЕОФАН ЗАТВОРНИК. ДУМКИ НА КОЖЕН ДЕНЬ РОКУ

“Підбадьортеся: це Я, не бійтеся” (Мк. 6, 50). Ось опора надії нашої! Хоч би яка біда і скорбота була, згадай, що Господь поруч, і надихнися мужнім терпінням. Як тоді Він раптом з’явився апостолам, які потерпали від лиха на морі, так і тобі, потерпаючому, раптово явить допомогу Свою і заступництво. Він скрізь є і завжди готовий зі Своїм покровом. Стань тільки і ти з Ним або перед Ним вірою, молитвою, сподіванням і відданістю у волю Його святу. Відбудеться поєднання духу з Господом, а звідси вже всяке благо. Утім, це не те значить, щоб уже негайно пішла і гідність, і слава, і честь, і тому подібне. Зовнішнє може залишатися як є, а прибуде мужнє і благодушне перебування в тому порядку подій, який Господу завгодно буде визначити для кого. А це і є головне, чого шукати має всякий, хто бідує. Щастя всередині, а не зовні. Внутрішнє ж облагородження завжди є у того, хто в живому союзі з Господом.

Вас може зацікавити

Напередодні 10-ої річниці освячення єпископ Афанасій очолив всенічну у храмі на честь св. рівноап. княгині Ольги Луцька

Редактор Головний

20 травня 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Піст – хороший вчитель, – св. прав. Іоанн Кронштадтський

Редактор Головний