22.2 C
Lutsk
Понеділок, 20 Травень, 2024
Всі новини Календар

12 січня 2023 року – календар з повчанням

Мц. Анисії (285–305). Сщмч. Зотика пресвітера, сиріт годувальника (IV).

Ап. від 70-ти Тимона (I). Мч. Філетера Нікомідійського (311). Прп. Феодори Кесарійської (VIII). Прп. Феодори Царгородської (940). Свт. Макарія (1563). Мц. Марії Данилової (1946).

На цей день переноситься служба прп. Меланії. 

Євангельські Читання

Як., 51 зач., І, 19-27. Мк., 52 зач., XI, 27-33.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

СПАСИТЕЛЬ ДОВОДИТЬ СВОЄ НЕБЕСНЕ ПОСЛАНЕЦТВО СВІДЧЕННЯМ ІОАННА ПРЕДТЕЧІ, – МОВЧАТЬ, БО НІЧОГО БУЛО СКАЗАТИ ПРОТИ, А ВСІ НЕ ВІРУЮТЬ. ІНШОГО РАЗУ СПРАВАМИ СВОЇМИ ТЕЖ ДОВОДИВ, – ПЕРЕКРУТИЛИ “ПРО КНЯЗЯ БІСІВСЬКОГО”. АЛЕ ЦЕ ПЕРЕКРУЧЕННЯ БУЛО ВИСТАВЛЕНО ЗОВСІМ НЕДОРЕЧНИМ, – ТЕЖ ЗАМОВКЛИ, А ВСЕ-ТАКИ НЕ УВІРУВАЛИ.

 

ТАК І ЗАВЖДИ НЕВІРИ НЕ ВІРУЮТЬ, ЩО ЇМ НЕ ГОВОРИ ТА ЯК ПЕРЕКОНЛИВО НЕ ДОВОДЬ ІСТИНУ: НІЧОГО НЕ ЗМОЖУТЬ СКАЗАТИ ПРОТИ, А ВСЕ ОДНО НЕ УВІРУЮТЬ. СКАЗАТИ Б: РОЗУМ У НИХ ПАРАЛІЧ РОЗБИВ, АЛЕ Ж ПРО ІНШІ ВСІ РЕЧІ ВОНИ ГОВОРЯТЬ З ЯСНИМ РОЗУМОМ. ТІЛЬКИ КОЛИ МОВА ПРО ВІРУ ПІДЕ, ТО ПОЧИНАЮТЬ ПЛУТАТИСЯ У ПОНЯТТЯХ ТА СЛОВАХ. ПЛУТАЮТЬСЯ ТАКОЖ, КОЛИ ВИСТАВЛЯЮТЬ ПОГЛЯДИ СВОЇ НА ЗАМІНУ ОСНОВАМ ВІРИ, ЩО ДАНІ ВІД БОГА. ПОСЛУХАЙТЕ ВСЮ ЇХНЮ ТЕОРІЮ – ДИТИНА РОЗБЕРЕ, ЩО ЦЕ СІТКА ПАВУТИНИ, А ВОНИ ТОГО НЕ БАЧАТЬ.

 

НЕЗБАГНЕННЕ ОСЛІПЛЕННЯ! ЗАВЗЯТІСТЬ НЕВІРІВ МОЖНА ЩЕ ПОЯСНИТИ НЕБАЖАННЯМ ВІРИТИ, АЛЕ ЗВІДКИ САМЕ НЕБАЖАННЯ? І ВІД ЧОГО ВОНО БЕРЕ У ЦЬОМУ РАЗІ ТАКУ ВЛАДУ, ЩО ЗМУШУЄ ЛЮДИНУ РОЗУМНУ СВІДОМО ДОТРИМУВАТИСЯ НЕЛОГІЧНОГО ОБРАЗУ ДУМОК? ТУТ ПІТЬМА – ЧИ ВЖЕ НЕ ВІД БАТЬКА ПІТЬМИ ВОНА?

Вас може зацікавити

ЩО ТАКЕ ВЕЛИКА ВЕЧІРНЯ І ЧИМ ВОНА ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ЗВИЧАЙНОЇ?

Редактор Головний

Прп. Силуан Афонський: 5 фраз про справжню любов

Редактор Головний

27 липня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний