13.9 C
Lutsk
Субота, 30 Вересень, 2023
Всі новини Календар

12 лютого 2022 року – календар з повчанням

Седмиця 34-а після П’ятидесятниці. Глас 8.
Посту немає.

Совершается всенощное бдениеСобор Вселенських учителів і святителів  Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоустого. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСщмч. Іполита, папи Римського і з ним мчч. КенсоринаСавинаХрисії діви та інших 20-ти мучеників (III). Блж. Пелагії  Дивєєвської (1884).

Прп. Зінона, учня свт. Василія Великого (V). Мч. Феофіла Нового (784). Блгв. Петра, царя Болгарського (967). Прп. Зінона, постника Печерського (XIV). Мч. Стефана (1945).

Сщмч. Володимира пресвітера (1933).

Євангельські Читання

Утр. – Ін., 36 зач., X, 9-16. Літ. – Свтт.: Євр., 334 зач., XIII, 7-16. Мф., 11 зач., V, 14-19.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ЩОБИ ЗРОБИТИ БІЛЬШ ЗНАЧИМОЮ ТУ ІСТИНУ, “ЩО ТРЕБА ЗАВЖДИ МОЛИТИСЯ ТА НЕ СУМУВАТИ”, ЯКЩО НЕ СКОРО ПОЧУЄТЬСЯ МОЛИТВА, АЛЕ ВСІ ПРОДОВЖАТЬ МОЛИТИСЯ, ГОСПОДЬ СКАЗАВ ПРИТЧУ, ЯК СУДДЯ, ЩО НЕ БОЯВСЯ БОГА І НЕ СОРОМИВСЯ ЛЮДЕЙ, ЗАДОВОЛЬНИВ ЗРЕШТОЮ ПРОХАННЯ ВДОВИ, НЕ ТОМУ, ЩО БОГА ПОБОЯВСЯ І ЛЮДЕЙ ПОСОРОМИВСЯ, А ТОМУ, ЩО ВДОВА НЕ ДАВАЛА ЙОМУ СПОКОЮ.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

ВІДТАК, ЯКЩО ТАКА ЗАГРУБІЛА ЛЮДИНА НЕ ВИСТОЯЛА ПРОТИ НЕВІДСТУПНОСТІ ПРОХАННЯ, ТО ХІБА БОГ ЛЮДИНОЛЮБНИЙ ТА МИЛОСТИВИЙ НЕ ВИКОНАЄ ПРОХАННЯ, ЯКЕ ПІДНОСИТЬСЯ ДО НЬОГО ЗІ СЛЬОЗАМИ ТА СМИРЕННЯМ?

 

ОСЬ І ВІДПОВІДЬ НА ТЕ, ЧОМУ МОЛИТВИ НАШІ ЧАСТО НЕ ЧУЮТЬСЯ. ТОМУ ЩО ПІДНОСИМО МИ ПРОХАННЯ НАШІ ДО БОГА НЕ СТАРАННО, НІБИ МИМОХІДЬ, І ДО ТОГО Ж ТАК, ЩО ПОМОЛИВШИСЬ ОДНОГО РАЗУ НИНІ, ЗАВТРА ЧЕКАЄМО ВИКОНАННЯ СВОЄЇ МОЛИТВИ, НЕ ДУМАЮЧИ ПОПОТІТИ ТА ПОТРУДИТИСЬ У МОЛИТВІ.

 

ОСЬ І НЕ ЧУЄТЬСЯ ТА НЕ ВИКОНУЄТЬСЯ МОЛИТВА НАША, ТОМУ ЩО САМІ НЕ ВИКОНУЄМО, ЯК СЛІД, ЗАКОНУ МОЛИТВИ.

Вас може зацікавити

У кафедральному соборі зустріли святині Всеукраїнського хресного ходу за мир в Україні

Редактор Головний

26 вересня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Лише з появою Діви Марії настала нова епоха здійснення пророцтв

Редактор Головний