16.1 C
Lutsk
Неділя, 14 Квітень, 2024
Всі новини Календар

10 вересня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 12-а після П’ятидесятниці. Глас 2.
День пісний .

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Мойсея Мурина (бл. 400). Совершается служба со славословиемПрп. Савви Крипецького, Псковського (1495). Совершается служба с полиелеемЗнайдення мощей прп. Іова Почаївського (1659). Совершается служба со славословиемСобор преподобних отців Києво-Печерських, які в Дальніх печерах (прп. Феодосія) спочивають.

Прав. Анни пророчиці, дочки Фануїлевої, яка зустріла Господа Іісуса Христа в храмі Єрусалимському (I). Мц. Шушаніки, кн. Ранської (V).

Сщмч. Олексія пресвітера (1918). Сщмч. Олександра диякона. Сщмч. Миколая пресвітера (1931). Прмчч. Казанських СергіяЛаврентіяСерафимаФеодосіяЛеонтіяСтефанаГеоргія, ІларіонаІоанна і Сергія (1918). Сщмч. Василія пресвітера (1937).

Євангельські Читання

2 Кор., 184 зач., VII, 10-16. Мк., 9 зач., II, 18-22, і за суботу: 1 Кор., 125 зач. (від полу́), I, 26-29. Мф., 82 зач., XX, 29-34. Прпп.: Гал., 213 зач., V, 22 – VI, 2. Лк., 24 зач., VI, 17-23 .

Святитель Феофан Затворник. Думи на кожен день року

ДВА СЛІПЦІ ІЄРИХОНСЬКІ ЗВЕРТАЮТЬСЯ, І ГОСПОДЬ ПОВЕРТАЄ ЇМ ЗІР. АЛЕ ХІБА ТІЛЬКИ ЦІ ОДНІ СЛІПЦІ БУЛИ У МІСЦЯХ ТИХ? ЗВИЧАЙНО, ЩО НІ.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник ВышенскийЧОМУ Ж ВОНИ ОТРИМАЛИ ПРОЗРІННЯ, А ІНШІ НІ?

 

ТОМУ ЩО НЕ КРИЧАЛИ, А НЕ КРИЧАЛИ ТОМУ, ЩО НЕ МАЛИ НАДІЇ, А НАДІЇ НЕ МАЛИ, БО НЕ ДОГОДЖАЛИ БОГУ, А БОГУ НЕ ДОГОДЖАЛИ ЧЕРЕЗ ТЕ, ЩО МАЛИ МАЛО ВІРИ.

 

ДО КОГО ПРИЙДЕ СПРАВЖНЯ ВІРА, ТОЙ ТІЄЇ Ж ХВИЛИНИ ПОЧНЕ ДОГОДЖАТИ БОГУ, ПІСЛЯ ЧОГО ПОЧНЕ ПРИХОДИТИ І НАДІЯ, А ВІД УСЬОГО ЦЬОГО – МОЛИТВА, ЯКА ЗМУШУЄ НА ВСЯКУ ДОПОМОГУ.

 

ТАКИМ УЖЕ ВІДМОВИ НЕ БУВАЄ. ТАК ВОНИ І ПРОСИТИ ВМІЮТЬ, І ПРАВИЛЬНО ЗНАЮТЬ, ЩО ПОТРІБНО ПРОСИТИ І МІРУ ЦЬОМУ, А НЕВІДСТУПНІСТЬ ТЕРПЕЛИВУ В ВІРІ ТРИМАЮТЬ.

 

ВСЕ ЦЕ НЕОДМІННО ПОТРІБНО, ЩОБ МАТИ УСПІХ, АДЖЕ САМА СОБОЮ МОЛИТВА МАЄ ДУЖЕ СЛАБКІ КРИЛА.

Вас може зацікавити

27 червня – знайдення мощей священномученика Володимира, митрополита Київського

Редактор Головний

Бог став людиною у світі, в якому вже була людина, яка досягла великої праведності. І цією людиною була Пресвята Богородиця

Редактор Головний

7 червня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний