9.3 C
Lutsk
Вівторок, 16 Квітень, 2024
Календар

10 липня 2019 року – календар з повчанням

Седмиця 4-та після П’ятидесятниці. Глас 2.
Петрів піст.
Дозволяється олія.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрав. Іоанни мироносиці (I). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Самсона странноприїмця (бл. 530). Знайдення мощей прп. Амвросія Оптинського (1998).

Прп. Севіра пресвітера (VI). Прп. Георгія Іверського, Афонського (1065). Прп. Мартіна Туровського (після. 1146). Прп. Серапіона Кожеєзерського (1611).

Сщмчч. Олександра та Володимира пресвітерів (1918). Сщмч. Петра пресвітера (1939).

Євангельські читання

Рим., 105 зач., XI, 2-12. Мф., 42 зач., XI, 20-26. Прп. Самсона: Гал., 213 зач., V, 22 – VI, 2. Лк., 67 зач., XII, 32-40 .

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Свт. Феофан (Говоров), Затворник ВышенскийГосподь у Капернаумі, вифсаїді та хоразині показав багато чудес. між тим, кількість тих, хто увірував, не відповідала силі знамень.

 

Тому Господь виявив ці міста та присудив, що в день суду легше буде тіру та сідону, содомі та гоморі, ніж містам цим. за цим зразкок потрібно й нам думати  про себе.

 

Скільки знамень показав Господь над Святою Руссю, позбавляв її від ворогів найсильніших та покоряв їй народи! скільки дав їй постійних скарбів, котрі показують постійні знамення- у святих мощах та чудотворних іконах, розсіяних по всій Русі!

 

у наші дні земляки наші відхиляються від віри. одні падають у зневіру, інші – в протестанство, треті таємно плетуть свої вірування, у яких думають поєднати спіритизм та теологічний абсурд з Божественним Одкровенням.

 

Зло росте, зловір’я та невір’я піднімають голову, віра та Православ’я слабнуть. Чи не прийдемо ми до розуму?… І буде зрештою і в нас те ж що, наприклад, у французів та інших.

 

А якщо це буде, що, думаєте, буде нам за це у день суду, після таких Божих милостей до нас? Господи! Спаси й помилуй Русь святу і православну від праведного твого гніву!!!

Вас може зацікавити

15 жовтня 2022 року – православний календар

Редактор Головний

20 вересня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

23 лютого 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний