4.5 C
Lutsk
П’ятниця, 19 Квітень, 2024
Всі новини Календар

10 червня 2022 року – календар з повчанням

Віддання свята Вознесіння Господнього.

Прп. Никити спов., єп. Халкідонського (IХ).

Сщмч. Євтихія, єп. Мелітинського (I). Мц. Єлікониди (244). Свт. Германа, єп. Паризького (576). Сщмч. Єлладія, єп. (VI–VII). Свт. Ігнатія, єп. Ростовського (1288). Свт. Геронтія, митр. Московського і всієї Русі (1489). Прп. Єлени Дивєєвської (1832). Прмчч. Макарія, Діонісія, сщмч. Миколая диякона, мчч. Ігнатія і Петра (1931); прп. Іраклія спов. (1936). Прп. Гермогени (1942). Блж. Домніки Олешківської (1967).

Нікейської (304) і Чухломської (Галицької) (1350) ікон Божої Матері.

Євангельські Читання

Діян., 50 зач., XXVII, 1-44. Ін., 57 зач., XVII, 18-26.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“Як Ти, Отче, у Мені, і Я в Тобі, так і вони нехай будуть у нас єдино… Я в них, і Ти в Мені”. Ось золота нитка, яка зв’язує нас з Божеством! Відпали ми – постав Посередник, Який єдино є з Богом Отцем, і став єдино з нами. Стаючи єдино з Ним, ми з’єднуємося у Ньому і через Нього з Богом Отцем.

 

Слава безмежній милості Твоїй до нас, Триіпостасний Боже, який благоволив влаштувати для нас такий світлий шлях до обожнення! Високо підніме нас Господь; не відкидай же благодіяння, сповідуй милість та хвали безмежну благостиню!

 

Відрікаючись від такої висоти, ти думаєш смирятися, а на ділі виявляєш грубу невдячність та зневажливість до високого дару. Знай, що середини немає: або все, або нічого. Не хочеш цієї висоти – залишися в гіркому приниженні, і тимчасово, і вічно.

Вас може зацікавити

Напередодні неділі 20-ої після П’ятидесятниці єпископ Афанасій освятив іконостас та звершив всенічну у Свято-Покровському храмі с. Піщане

Редактор Головний

12 січня 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Учасники товариства імені прп. Ніколи Святоші передали 41 набір речей першої необхідності ув’язненим Луцького СІЗО

Редактор Головний