-1 C
Lutsk
Неділя, 3 Грудень, 2023
Всі новини Календар

1 вересня 2022 року – календар з повчанням

Мч. Андрія Стратилата і з ним 2593-х мучеників (284–305).

Мчч. Тимофія, Агапія та Фекли (близько 304). Свт. Питирима, єп. Великопермського (1455). Знайдення мощей прп. Геннадія Костромського і Любимоградського (1646). Св. Миколая спов., пресвітера (1933).

Донської ікони Божої Матері (1591).

Євангельські Читання

2 Кор., 183 зач., VII, 1-10. Мк., 5 зач., I, 29-35. Мчч.: Єф., 233 зач., VI, 10-17. Лк., 106 зач., XXI, 12-19.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

У ЄВАНГЕЛІЇ, ЯКЕ СЬОГОДНІ ЧУЄМО У ХРАМАХ, Є ТАКІ СЛОВА: “ЗРАНКУ ВСТАВ ДУЖЕ РАНО, ВИЙШОВ ТА ПІШОВ У ПУСТИННЕ МІСЦЕ, ТАМ І МОЛИВСЯ”. ОСЬ УРОК – РАНО ВСТАВАТИ ТА ПЕРШІ ГОДИНИ ПРИСВЯЧУВАТИ МОЛИТВІ НА САМОТІ.

 

ДУША, ОНОВЛЕНА СНОМ, БУВАЄ СВІЖОЮ, ЛЕГКОЮ ТА ЗДАТНОЮ ДО ПРОНИКНЕННЯ, ЯК СВІЖЕ РАНКОВЕ ПОВІТРЯ, ТОМУ ЩО САМА СОБОЮ ПРОСИТЬСЯ, ЩОБ ПУСТИЛИ ЇЇ ТУДИ, ДЕ ДЛЯ НЕЇ ВІДРАДА – ПЕРЕД ЛИЦЕМ ОТЦЯ НЕБЕСНОГО, В СЕРЕДОВИЩЕ АНГЕЛІВ ТА СВЯТИХ.

 

У ЦЕЙ ЧАС ЗРУЧНІШЕ ЇЙ ЦЕ РОБИТИ, АНІЖ ПОТІМ, КОЛИ ВЖЕ ЛЯЖУТЬ НА НЕЇ ТУРБОТИ ДНЯ. УСЕ ГОСПОДЬ ВЛАШТОВУЄ. ПОТРІБНО ВІД НЬОГО ПРИЙНЯТИ БЛАГОСЛОВІННЯ НА СПРАВИ, ПОТРІБНЕ НАПОУМЛЕННЯ ТА НЕОБХІДНЕ ПІДКРІПЛЕННЯ.

 

І СПІШИ ЯКОМОГА РАНІШЕ, ПОКИ НІЧОГО НЕ ЗАВАЖАЄ НАОДИНЦІ ПІДНЕСТИСЯ ДО ГОСПОДА РОЗУМОМ ТА СЕРЦЕМ І СПОВІДАТИСЬ ЙОМУ У СВОЇХ ПОТРЕБАХ ТА НАМІРАХ, ПРОСИТИ ЙОГО ДОПОМОГИ. НАЛАШТУВАВШИСЬ МОЛИТВОЮ З ПЕРШИХ ХВИЛИН ДНЯ, ЦІЛИЙ ДЕНЬ ПОТІМ ПРОВЕДЕШ У БЛАГОГОВІННІ ТА СТРАХУ БОЖОМУ ІЗ ЗІБРАНИМИ ДУМКАМИ.

 

ЗВІДСИ Й ОБАЧНІСТЬ, ПОМІРКОВАНІСТЬ ТА СТІЙКІСТЬ У СПРАВАХ ТА ВЗАЄМОВІДНОСИНАХ. ЦЕ НАГОРОДА ЗА ПРАЦЮ, НА ЯКУ СПОНУКАЄШ СЕБЕ У РАНКОВІЙ САМОТІ. ЦЕ І ДЛЯ ЖИТІЙСЬКИХ ЛЮДЕЙ, ВИХОДИТЬ, МІРА РОЗСУДЛИВОСТІ, А НЕ ЩО-НЕБУДЬ ЧУЖЕ ДЛЯ ЇХ ЦІЛЕЙ.

Вас може зацікавити

Проповідь у п’ятницю першого тижня Великого посту

Редактор Головний

Чому такою важливою є молитва

Редактор Головний

25 липня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний