19.3 C
Lutsk
Четвер, 18 Липень, 2024
Всі новини Календар

1 липня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 2-га після П’ятидесятниці. Глас 8.
Петрів піст.
Їжа з олією

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМчч. Леонтія, Іпатія та  Феодула (70-79).

Прп. Леонтія, канонарха Печерського (XIV).

Прмч. Ніканора (1938). Сщмчч. Василія, ОлександраВасилія та Сергія пресвітерів (1938). Знайдення  мощей свт. Віктора спов., еп. Глазівського (1997).

Боголюбської  ікони Божої Матері, в Боголюбові, Володимирської обл (1155). Шановані списки з Боголюбської ікони Божої Матері: Московська (1157), Зимарівська (XII). Стрітення Пюхтицької ікони Божої Матері, іменованої «У джерела» (1946).

Євангельські Читання

Рим., 89 зач., V, 10-16. Мф., 27 зач., VIII, 23-27.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“ПЕРЕПРАВЛЯЛИСЯ ПО ТУ СТОРОНУ МОРЯ. ГОСПОДЬ СПАВ. ПІДНЯЛАСЯ БУРЯ І ВСІ НЕ НА ЖАРТ ЗЛЯКАЛИСЯ, А ПРО ТЕ, ЩО ГОСПОДЬ З НИМИ, ВІДПОВІДНО, З НИМ І БОЯТИСЯ НЕМАЄ ЧОГО, ВОНИ ЗАБУЛИ.

 

ТАК БУВАЄ І В ПОВСЯКДЕННОМУ ЖИТТІ. НАХЛИНУТЬ ЯКІСЬ БІДИ, МИ, ЗВИЧАЙНО Ж, ЗАПЕРЕЖИВАЄМО, АЛЕ ДУМАЄМО, ЩО ТАК І МАЄ БУТИ, А ГОСПОДЬ ПОСИЛАЄ НАМ УРОК: “МАЛОВІРИ!” І ЦЕ СПРАВЕДЛИВО!

НЕ МОЖНА, НЕ ЗВЕРТАТИ УВАГУ НА ТЕ, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ, АЛЕ МОЖНА ЗАВЖДИ ЗБЕРЕГІГАТИ СПОКІЙ. НАЙПЕРШЕ, ПОДИВИСЬ, ЧОГО ХОЧЕ ВІД ТЕБЕ ГОСПОДЬ, І ПІДКОРИСЬ ЙОГО МІЦНІЙ РУЦІ.

 

НЕ БЕНТЕЖСЯ! ПОТІМ ПОВІР У ТЕ, ЩО ГОСПОДЬ З ТОБОЮ І ПРИПАДИ ДО НІГ ЙОГО  З МОЛИТВОЮ. АЛЕ НЕ КАЖИ: “ГИНУ!”, А З ВІРНІСТЮ ГОВОРИ: “ГОСПОДИ! ЯКЩО ХОЧЕШ – МОЖЕШ. НЕ МОЯ, А ТВОЯ ВОЛЯ НЕХАЙ БУДЕ!” ВІР, ЩО ТАКИМ ЧИНОМ БЕЗПЕЧНО ОМИНЕШ БУРЮ, ЯКА ПІДНЯЛАСЯ.

Вас може зацікавити

Гординя – це духовна проказа людини, що віддаляє від Бога і щастя, – Предстоятель УПЦ

Редактор Головний

24 червня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Різдво Іоанна Предтечі: що повинен знати християнин

Редактор Головний