17.8 C
Lutsk
Неділя, 23 Червень, 2024
Всі новини Календар

1 березня 2023 року – православний календар

Седмиця 1 Великого посту.
Великий піст.
Мчч. Памфіла пресвітера, Валента (Уалента) диякона, Павла, Порфирія, Селевкія, Феодула, Юліана, Самуїла, Ілії, Даниїла, Єремії, Ісаї (307–309). Мчч. Персидських у Мартирополі (IV). Прп. Маруфа, єп. Месопотамського (422). Свт. Макарія (Невського), митр. Московського (1926).

Євангельські Читання

На вечірні: – Бут. 1:24-2:3; Притч. 2:1-22. На 6-му часі: – Іс. 2:3-11.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“ЯКЩО ДО розуму ТИ звертатися будеш, ЯКЩО БУДЕШ ШУКАТИ ЙОГО, НЕМОВ СРІБЛА, І БУДЕШ ЙОГО ТИ шукати, ЯК ТИХ СХОВАНИХ СКАРБІВ, ТОДІ ЗРОЗУМІЄШ СТРАХ ГОСПОДНІЙ, І ЗНАЙДЕШ ТИ БОГОПІЗНАННЯ”.

 

КОРІНЬ БОГОУГОДНОГО ЖИТТЯ – СТРАХ ГОСПОДНІЙ. КОЛИ ПРИЙДЕ ВІН,

ТО ЯК ТВОРЧА СИЛА УСЕ В ТОБІ ПЕРЕЛАШТУЄ ТА ВЛАШТУЄ У ТОБІ ПРЕКРАСНИЙ ПОРЯДОК – всесвіт ДУХОВНИЙ. ЯК ЗНАЙТИ СТРАХ БОЖИЙ? ВІН У ТОБІ Є, ТІЛЬКИ ПРИГЛУШЕНИЙ: ВОСКРЕСИ ЙОГО. ДЛЯ ЦЬОГО ДАЙ ГОЛОС РОЗУМУ ТВОЄМУ ТА ВІДКРИЙ СЕРЦЕ ТВОЄ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ ІСТИНИ.

 

ДОСІ РОЗУМУ НЕ ДАВАЛИ СЛОВА: ВІН БУВ У РАБСТВІ ТА НЕ СМІВ ГОВОРИТИ ЗДОРОВІ РЕЧІ: НЕХАЙ ТЕПЕР ГОВОРИТЬ. ВІН ПОЧИНАЄ МОВУ ПРО БОЖЕ ВСЕУТРИМАННЯ, ЯКЕ ТЕБЕ ТРИМАЄ ТА МОЖЕ ПОКИНУТИ БУДЬ-ЯКОЇ МИТІ, – ПРО БОЖУ ВСЮДИПРИСУТНІСТЬ ТА ВСЕЗНАННЯ, ЩО ВСЕ У ТОБІ БАЧИТЬ ТА ГНІВАЄТЬСЯ НА ТЕБЕ ЗА ВСЕ ПОГАНЕ У ТОБІ, – ПРО БОЖЕ ПРАВОСУДДЯ, ЯКЕ ГОТОВЕ ПОКАРАТИ ТЕБЕ ЗАРАЗ, АЛЕ СТРИМУЄТЬСЯ ДО ПЕВНОГО ЧАСУ МИЛІСТЮ, – ПРО СМЕРТЬ, ЯКА ГОТОВА СХОПИТИ ТЕБЕ БУДЬ-ЯКОЇ МИТІ ТА ВІДДАТИ ПІД СУД ТА ПОКАРАННЯ.

Вас може зацікавити

12 серпня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Як правильно зустріти день Успіння Богородиці?

Редактор Головний

У Волинській єпархії звершили чин відспівування двох загиблих воїнів

Редактор Головний