1.3 C
Lutsk
Середа, 6 Грудень, 2023
Відео Всі новини УПЦ

Людина має бути твердою у своєму покаянні, – Предстоятель

Якщо людина покається у гріхах, то має мужньо терпіти внутрішній спротив. Чим більший гріх — тим сильніші боріння всередині. 

9 жовтня 2021 року в ефірі телеканалу «Інтер» вийшов тридцятий випуск нового сезону щотижневої програми «Слово Предстоятеля», в якій Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звертається з духовною настановою до глядачів. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Предстоятель наголосив, що людина має бути мужньою і твердою у своєму покаянні. «Господь обов’язково допоможе тій людині, яка прагне покаятися. І ніякі погрози, залякування демонські не зможуть людині нашкодити — тільки молитися і бути твердим на своєму шляху до Бога», — зазначив він.

Архіпастир пригадав випадок із життя, який трапився в 1970 році з однією жінкою.

Як він розповів, якось одна жінка прийшла до священика та розповіла, що вона робить людям добро. Він поцікавився, як саме. Вона за простотою серця, сказала, що має книжку «Біла магія», в якій говориться, як робити людям добро. Священик натомість сказав їй, що і «чорна магія», і «біла магія» вчать робити людям тільки зло.

«Він розповів їй усе, що знав про магію. Жіночка перейнялася та покаялася у своїх гріхах, — продовжив владика.— Вона прийшла додому, спалила ту книгу, і їй почали з’являтися демони. Вони кричали їй: “Навіщо ти спалила книжку? Ти все рівно наша! Чому повірила брехливому священику? Якщо ти не повернешся до нас, то ми тебе задушимо”. Але вона молилася, як вміла, та хрестом захищалася від демонської навали. Вона знову пішла до священика та розповіла про все. Він порадив відслужити водосвятний молебень у храмі, взяти святої води та все окропити нею вдома».

Як додав Блаженніший владика, жіночка послухалася священика, окропила свій дім святою водою, щиро покаялася, і більше ніколи її не відвідували демони.

«Якщо людина покається у гріхах, то має мужньо терпіти внутрішній спротив. Чим більший гріх — тим сильніші боріння всередині», — зауважив владика.

Його Блаженство також нагадав, що 9 жовтня ми вшановуємо пам’ять святого євангеліста і апостола Іоанна Богослова — «апостола любові». Апостола Іоанна так називають саме тому, що він мав велику любов до свого Вчителя і Спасителя Господа нашого Іісуса Христа.

Насамкінець Митрополит Онуфрій закликав до покаяння у гріхах та побажав, щоб ми всі були носіями Божественної любові.

Вас може зацікавити

15 серпня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

МИТРОПОЛИТ АНТОНІЙ (ПАКАНИЧ): «ПАНІКЕРСТВО І ВІРА – НЕСУМІСНІ»

Редактор Головний

Помер у госпіталі: клірики Цуманського благочиння звершили Чин похорону захисника України

Редактор Головний