20.7 C
Lutsk
П’ятниця, 24 Травень, 2024
Відео Волинська єпархія Інтерв’ю Новини Фото

За що діти так люблять табір “Стежина добра”. ФОТО. ВІДЕО

День 11. Православний дитячий табір #СтежинадобрА. 4 зміна 2019: #Острів духовних скарбів 🙂 Закриття зміни!

Gepostet von Стежина добрА am Samstag, 10. August 2019

Табір «Стежина добра» цікавий не лише волинянам. Влітку на цьому острівці відпочинку, розташованому на території Свято-Троїцького жіночого монастиря, серед соснових лісів Маневицького району, можна зустріти гостей з різних куточків України.

Приїжджали на відпочинок хлопці та дівчата з Чернігівщини і Черкащини, Хмельниччини і Рівненщини, зі Львова і Києва. Були тут діти з Франції, Польщі, Норвегії (щоправда, усі українського походження), і ціла група молоді зі Словаччини.

На цій же, четвертій табірній зміні переважна більшість відпочиваючих – як завжди, волиняни. Але традиційно є серед них діти з інших областей і навіть одна дівчина з іншої країни.

Що ж так приваблює дітей та їхніх батьків, заради чого вони долають сотні кілометрів? Частково на це питання відповіли дівчата зміни «Стежини добра», яка щойно завершилася.

Каріна, 9 років, м. Кропивницький

  • У мене у Луцьку живе дядько. Це він розповів мені про табір. Їхала аж добу поїздом, важка була дорога, але я не шкодую. Тут я знайшла подруг, а ще тут добре годують і дають додаткові смаколики за ігрові монети. Ще сподобалося, що ми сповідалися. Було радісно, що цю подію розділила з подругами. Добре, що тут є батут, гамаки… Подобається цей табір.

Аня, м. Вараш

  • Мої батьки дізналися про цей табір з інтернету. Тут смачно годують і добрі вожаті, тому я приїхала знову.

Даша, 13 років, м. Москва.

  • Я тут вже дванадцятий раз. Іноді відвідую по декілька змін на рік, а цьогоріч одну зміну ще й допомагала на кухні. Зараз відпочиваю. Як я дізналася про цей табір? Моя бабуся з Луцька, вона була архітектором храму Святих Апостолів Петра і Павла, і його настоятель, отець Богдан, розповів про «Стежину добра». Мені цей табір вже став рідним, я більше нікуди не хочу їздити. У «Стежині добра» я у всьому впевнена – тут добра їжа і хороші побутові умови. Є дисципліна – батюшки все контролюють. І ще один момент дуже подобається: в інших таборах усі діти «сидять у телефонах», а тут їх забирають і віддають лише на півгодини ввечері, щоб поговорити з батьками. Так ми маємо більше живого спілкування і можемо займатися іншими справами, крім розваг в інтернеті чи соцмережах.

Марина, 11 років, м. Вишгород.

  • Я тут вже вчетверте. Дізналася про цей табір від двоюрідних сестер, які у Луцьку ходять у недільну школу. Попросила батьків, щоб мене сюди відпустили. Щороку приїжджаю, щоб знайти нових друзів, пригоди, і кожен раз тут все по-різному. Наприклад, у минулому році зміна була присвячена римлянам і християнам, а цього разу ми граємо у племена на острові. Хотіла б приїхати сюди і вп’яте.

Маргарита, 9 років, м. Рівне.

Моя подруга відпочивала тут у другій зміні минулого року. Потім розповідала, казала, що сподобалося, і я теж попросилася в батьків. Спочатку я сумувала за домівкою, а потім вже зовсім не хотіла повертатися. Найбільше сподобався басейн, і те, що відразу знайшла тут багато подруг. Також сподобалося спортивне орієнтування, квести, і що нам дають ігрові монети, які можна використати для справ милосердя.

Священник Павло Чамахуд

Вас може зацікавити

Луцьке міське благочиння поділили на два округи

prvadmin

Священники єпархії передали на потреби військових продукти. ОНОВЛЕНО

Редактор Головний

Вихованців недільної школи при ВДС привітали з днем Святого Миколая. ФОТО. ВІДЕО

Редактор Головний