-9 C
Lutsk
Вівторок, 17 Лютий, 2026
Волинська єпархія Новини Фото

Єпископ Нафанаїл відвідав гониму громаду села Веселе. ФОТО

У суботу, 10 серпня Єпископ Нафанаїл відвідав православну громаду села Веселе,  опікується якою прот. Микола Іллюк.

Церкву у цьому селі незаконно забрали у прихожан ще у лютому цього року,  але громада збереглась та молиться у звичайному сільському будинку.

Нагадаємо: Дві громади Луцького благочиння моляться у пристосованих приміщеннях попри інформацію про їхній “перехід” до ПЦУ

Захоплення Свято-Успенського храму УПЦ села Веселе, згідно з повідомленням священнослужителя прокурору Волинської області, відбулось 6 березня. Представники ПЦУ заволоділи храмом через підроблені підписи невстановлених осіб та їх незаконні збори, демонтувавши завіси з храмових дверей. Микола Іллюк звернувся до прокурора 12 березня, однак його повідомлення не було внесене до ЄРДР. 15 березня 2019 року Луцький міськрайонний суд  задовольнив скаргу священика та зобов’язав уповноважених осіб внести його повідомлення до Єдиного реєстру досудових розслідувань і почати вести слідство.

Нагадаємо, обидві громади Української Православної Церкви, які очолює протоієрей Микола Іллюк, у котрих були забрані храми, збережені. Віряни УПЦ у Шепелі та Веселому, не маючи доступу до храмів, збираються на богослужіння у молитовних кімнатах житлових будинків.

Вас може зацікавити

У Святогірську лавру прибула гуманітарна допомога з Волинської єпархії

Редактор Головний

Священники єпархії у День Незалежності передали допомогу воїну АТО

Редактор Головний

Клірики єпархії здійснили чергову гуманітарну поїздку до захисників України

Редактор Головний