-2 C
Lutsk
Четвер, 30 Листопад, 2023
Волинська єпархія Документи

За фактом переоформлення приватним нотаріусом Куртою Наталією права власності на церковний будинок, у якому проживає священник Володимир Мелесь з неповнолітніми дітьми, суд зобов’язав внести відомості у ЄРДР

6 липня 2020 року до Луцького міськрайонного суду Волинської області надійшла скарга священника Волинської єпархії УПЦ прот. Володимира Мелеся щодо бездіяльності слідчого Луцького РВП Луцького ВП ГУНП у Волинській області, який після отримання повідомлення про кримінальне провадження не вніс відповідних відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Зокрема, у своєму повідомленні священник поінформував слідчого про ймовірне вчинення приватним нотаріусом Луцького міськрайонного нотаріального округу Куртою Наталією злочину передбаченого статтею 364 (зловживання владою або службовим становищем) та статтею 366 (службове підроблення).

Нагадаємо, раніше ми писали, що нотаріус Наталія Курта безпідставно, без будь-яких належних та достатніх доказів, з порушенням чинного законодавства та з перевищенням своїх повноважень, зареєструвала 13 травня 2020 року право власності на церковний будинок, у якому проживає священник Володимир Мелесь разом зі своєю сім’єю і неповнолітніми дітьми.

Відтак, 2 липня 2020 року священнослужитель звернувся до слідчої Луцького РВП Луцького ВП ГУНП у Волинській області з повідомленням про вчинене кримінальне порушення та просив внести відомості до ЄРДР. Однак, слідча проігнорувала звернення. Після чого прот. Володимир Мелесь звернувся до суду.

На судове засідання слідчий не з’явився, тож суддя заслухав тільки думки учасників провадження. У підсумку, після вивчення матеріалів скарги та додані докази слідчий суддя постановив повністю задовольними скаргу заявника та зобов’язати слідчого Н.Р. Поповича або іншого слідчого внести відомості про вчинення кримінальних порушення, передбачених ст.ст. 364, 366 КК України до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати досудове розслідування.

Вас може зацікавити

Архієпископ Нафанаїл освятив храм у селі Забороль Луцького району. ФОТО

Редактор Головний

У неділю Торжества Православ’я вулицями Луцька пройде хресний хід

Редактор Головний

Фестиваль “ФАВОР 2019”: День другий. ФОТО

Редактор Головний