13.3 C
Lutsk
Середа, 30 Вересень, 2020
Волинська єпархія Новини

З нагоди дня православної молоді Волинська єпархія УПЦ вкотре організовує #Стрітенняfest

У четвер, 13 лютого 2020 року, з благословіння архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, в приміщенні Палацу учнівської молоді (вул. Шопена, 18) з нагоди Дня православної молоді відбудеться щорічний фестиваль #Стрітенняfest.

На учасників фестивалю чекатиме спільна молитва, пізнавальні тематичні бесіди, презентація православних соціальних проектів, цікаві молодіжні комунікації. Для молодих сімей з дітьми функціонуватиме дитяча зона.

Крім того, організатори фестивалю обіцяють учасникам фотозону, фудзону, ігрову платформу, а також призову інтелектуальну біблійну гру “О, щасливчик!”

Наприкінці заходу молодь матиме можливість поспілкуватись із професором Київської духовної академії прот. Олексієм Добошем у форматі питання-відповідь.

Початок о 16:00. Вхід вільний.

Додаткова інформація за телефоном +380663912308


Нагадаємо, що День православної молоді відзначається у світі, починаючи з 1953 року. Роком раніше, в 1952, у Франції провели Першу Генеральну асамблею Всесвітнього православного молодіжного руху «Синдесмос», від якої і почалася діяльність цієї суспільно-церковної організації. Її головною метою стало служіння Церкві, а також налагодження контактів між представниками молодого віруючого покоління різних держав.

Сьогодні до цього руху залучені молоді віряни з понад сорока країн, які об’єднані у понад сто організацій. 15 лютого на свято Стрітення Господнього молоді люди зустрічаються зі священниками, проводять соціальні та інші культурні заходи.

Вас може зацікавити

Предстоятель – про те, чим потрібно керуватись, щоб приймати правильні рішення у житті. ВІДЕО

Редактор Головний

«Слово Предстоятеля»: Блаженніший владика пояснив як людина потрапляє у владу духів злоби. ВІДЕО

Редактор Головний

Чудотворна ікона Іверської Божої Матері “Кіровське чудо” прибула до обласного центру

Редактор Головний