3.6 C
Lutsk
Субота, 4 Квітень, 2020
Волинська єпархія Новини

З нагоди дня православної молоді Волинська єпархія УПЦ вкотре організовує #Стрітенняfest

У четвер, 13 лютого 2020 року, з благословіння архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, в приміщенні Палацу учнівської молоді (вул. Шопена, 18) з нагоди Дня православної молоді відбудеться щорічний фестиваль #Стрітенняfest.

На учасників фестивалю чекатиме спільна молитва, пізнавальні тематичні бесіди, презентація православних соціальних проектів, цікаві молодіжні комунікації. Для молодих сімей з дітьми функціонуватиме дитяча зона.

Крім того, організатори фестивалю обіцяють учасникам фотозону, фудзону, ігрову платформу, а також призову інтелектуальну біблійну гру “О, щасливчик!”

Наприкінці заходу молодь матиме можливість поспілкуватись із професором Київської духовної академії прот. Олексієм Добошем у форматі питання-відповідь.

Початок о 16:00. Вхід вільний.

Додаткова інформація за телефоном +380663912308


Нагадаємо, що День православної молоді відзначається у світі, починаючи з 1953 року. Роком раніше, в 1952, у Франції провели Першу Генеральну асамблею Всесвітнього православного молодіжного руху «Синдесмос», від якої і почалася діяльність цієї суспільно-церковної організації. Її головною метою стало служіння Церкві, а також налагодження контактів між представниками молодого віруючого покоління різних держав.

Сьогодні до цього руху залучені молоді віряни з понад сорока країн, які об’єднані у понад сто організацій. 15 лютого на свято Стрітення Господнього молоді люди зустрічаються зі священниками, проводять соціальні та інші культурні заходи.

Вас може зацікавити

Почаївська лавра запрошує на урочистості на честь преподобного Іова

Редактор Головний

У селі Ярівка, що на Горохівщині, соборною молитвою відзначили чергову річницю освячення храму. ФОТО

Редактор Головний

Волинська єпархія УПЦ організовує паломницьку поїздку до Почаєва

Редактор Головний