20.7 C
Lutsk
П’ятниця, 24 Травень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

У день Успіння Пресвятої Богородиці митрополит Нафанаїл очолив богослужіння в кафедральному соборі

28 серпня 2023 року, у день свята Успіння Пресвятої Богородиці, митрополит Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Його Високопреосвященству співслужили архімандрит Фотій (Бегаль), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель храму прот. Володимир Яцишин, благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь та клірики храму.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Також були виголошені особливі прохання за зцілення усіх поранених українських військовослужбовців.

Після заамвонної молитви був звершений чин славлення, після якого прочитали молитву за учнів та вчителів, які от-от розпочнуть навчання.

Наприкінці богослужіння владика звернувся до прихожан зі словом проповіді, у якій розповів історію свята Успіння Божої Матері та наголосив на великій участі Пресвятої Богородиці у ділі спасіння роду людського. Наостанок владика ще раз привітав усіх зі святом та благословив усіх.

Вас може зацікавити

8 січня 2024 року – православний календар

Редактор Головний

Напередодні дня пам’яті апостолів Петра і Павла Архіпастир звершив Всенічне бдіння у Свято-Покровському храмі Луцька

Редактор Головний

Православна громада села Забороль у день пам’яті Адріана та Наталії відзначила престольне свято

Редактор Головний