0.1 C
Lutsk
Середа, 29 Листопад, 2023
Волинська єпархія Всі новини Фото

У день Успіння Пресвятої Богородиці митрополит Нафанаїл очолив богослужіння в кафедральному соборі

28 серпня 2023 року, у день свята Успіння Пресвятої Богородиці, митрополит Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Його Високопреосвященству співслужили архімандрит Фотій (Бегаль), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель храму прот. Володимир Яцишин, благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь та клірики храму.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Також були виголошені особливі прохання за зцілення усіх поранених українських військовослужбовців.

Після заамвонної молитви був звершений чин славлення, після якого прочитали молитву за учнів та вчителів, які от-от розпочнуть навчання.

Наприкінці богослужіння владика звернувся до прихожан зі словом проповіді, у якій розповів історію свята Успіння Божої Матері та наголосив на великій участі Пресвятої Богородиці у ділі спасіння роду людського. Наостанок владика ще раз привітав усіх зі святом та благословив усіх.

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій звершив Всенічне бдіння у Свято-Миколаївському храмі Луцька

Редактор Головний

Як і кого прощали святі?

Редактор Головний

Предстоятель: Чому не можна хизуватися своїми добрими справами

Редактор Головний