11.7 C
Lutsk
Четвер, 29 Вересень, 2022
Волинська єпархія Новини

Єпископ Афанасій звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі с. Ярівка. ФОТО

25 листопада 2020 року, у день пам’яті святителя Іоанна Милостивого та з нагоди 14-ої річниці освячення храму вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій очолив святкову Божественну літургію у Свято-Хрестовоздвиженському храмі села Ярівка Горохівського району.

Його Преосвященству цього дня співслужили благочинний Горохівської округи та настоятель парафії прот. Валерій Пилипчук, а також гості у священному сані.

Опісля прочитання Євангелія архієрей звернувся до присутніх зі словом проповіді.

Під час богослужіння лунала посилена молитва за мир в Україні та за єдність світового православ’я. Також були піднесені молитви за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я медичних працівників. Була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

Наприкінці богослужіння владика Афанасій передав вітання від керуючого єпархією архієпископа Нафанаїла та привітав вірян із визначною датою у житті православної громади.

14 рік поспіль прихожани Хрестовоздвиженського храму села Ярівка Горохівського району по-особливому відзначають пам’ять святителя Іоанна Милостивого. Адже саме цього дня у 2006 році було освячено місцевий храм, який вдалося відновити після пожежі. До слова, храм, який згорів, теж освятили 25 листопада, щоправда, 1995 року. Саме відтоді мешканці села щороку святкують пам’ять святителя Іоанна Милостивого, а тепер ще й і відзначають День відродження храму.

Вас може зацікавити

Архіпастир звершив Божественну літургію у день престольного свята в селі Білопіль. ФОТО

Редактор Головний

Організатори «Стежини добрА» зустрілися, аби поділитися яскравими спогадами цьогорічного табору

Редактор Головний

Керуючий єпархією очолив утреню з читанням 12-ти Страсних Євангелій. ФОТО

Редактор Головний