0.6 C
Lutsk
Вівторок, 7 Лютий, 2023
Волинська єпархія Новини

Архієпископ Нафанаїл з нагоди 230-ї річниці храму відвідав громаду с. Хотешів. ФОТО

22 листопада 2020 року, у неділю 24-ту після П’ятидесятниці, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл відвідав з архіпастирським візитом Архангело-Михайлівську парафію с. Хотешів Камінь-Каширського району ( Михнівське благочиння).

До слова, цьогоріч громада відзначає 230-ту річницю освячення храму.

Владиці співслужили благочинний Михнівської округи прот. Володимир Новосад, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель храму прот. Стефан Северенюк та клірики єпархії.

На Малому вході керуючий єпархією, з благословіння Предстоятеля УПЦ, нагородив настоятеля храму правом служіння Божественної Літургії з відкритими Царськими Воротами до молитви “Отче Наш”. Клірик храму свящ. Василь Романович був нагороджений правом носіння палиці.

Окрасою богослужіння був спів місцевого церковного хору.

Після закінчення богослужіння Архіпастир звернувся до вірних із словом проповіді. “Прослухавши сьогоднішню Євангельську розповідь, ми стаємо свідками того, як Господь по вірі людей творить чудеса. Зрозуміло, що Христос це робить для вищих цілей, для спасіння людських душ. У вищому розумінні події з кровоточивою ми повинні знати те, що хвора жінка – це грішна душа, яка повіривши в Господа має можливість спастись.

Ми, дорогі браття і сестри, дуже часто порабощаємся суєтними земними проблемами і при цьому звертаємося до Господа зі своїми проханнями подібно кровоточивій та Іаіру. А чи вистачає у нас віри, щоб бути достойними таких великих чудес?” – сказав владика. 

Архіпастир також привітав отця-настоятеля та парафіян Свято-Михайлівського храму з ювілеєм та з високими церковними нагородами, подякував їм за їх міцну віру.

Своєю чергою, настоятель протоієрей Стефан подякував архієпископу Нафанаїлу,отцю благочинному і священикам за те, що вони разом із вірними Свято-Михайлівського храму села Хотешів поєднались у молитві, так як і належить православним християнам у дні недільні та роки ювілейні.

Вас може зацікавити

Волинська єпархія УПЦ організовує паломницьку поїздку до Почаєва

Редактор Головний

Престольне свято кафедрального собору Всіх Святих землі Волинської. ФОТО. ВІДЕО

Редактор Головний

Єпископ Афанасій привітав з Різдвом сестер та прихожан Михнівської обителі

Редактор Головний