25.3 C
Lutsk
Неділя, 14 Липень, 2024
Волинська єпархія Новини

Єпископ Афанасій взяв участь у зустрічі щодо святкування Пасхи в умовах карантину

Вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій та благочинний Луцького міського округу протоієрей Олександр Богданов взяли участь у зустрічі щодо святкування Воскресіння Христового в умовах карантину. 

Зустріч відбулася у понеділок, 6 квітня, у стінах Волинської обласної державної адміністрації.

Участь у зустрічі взяли заступники голови облдержадміністрації Світлана Мишковець, Анатолій Костик та Олександр Троханенко, перший заступник голови ОДА Леонід Кирильчук, представники Національної поліції України у Волинській області та керівники релігійних організацій області.

Згідно з постановою № 255 Кабінету Міністрів України від сьогодні в Україні діють посиленні карантинні заходи. Заступник начальника ГНУП у Волинській області Сергій Козак наголосив, що обмежувальні заходи стосуються і проведення релігійних обрядів. Відтак, поліція готова спільно із представниками духовенства та виконавчої влади напрацювати алгоритм дій проведення прийдешніх християнських свят.

«В умовах нинішньої ситуації пропонуємо усі релігійні обряди провести без участі парафіян. Освячення верби та паски здійснювати на вулиці з дотриманням усіх рекомендацій представників охорони здоров’я, з використанням засобів індивідуального захисту», – запропонував Віталій Тортина, заступник начальника управління – начальник відділу дільничих офіцерів поліції ГУНП у Волинській області.

Наразі робоча група Волинської Ради Церков напрацьовує спільні рекомендації проведення Великодніх свят. Відповідні рекомендації будуть розміщенні на офіційному сайті Волинської облдержадміністрації та надані засобам масової інформації для максимального поширення серед населення.

Джерело 

Вас може зацікавити

У день Святої Трійці вікарій Волинської єпархії звершив богослужіння у Свято-Покровському храмі Луцька. ФОТО

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл очолив святкування з нагоди престольного свята у ВДС. ФОТО

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл звершив чин посвяти у православне сестринство. ФОТО

Редактор Головний