19.3 C
Lutsk
Четвер, 18 Липень, 2024
Відео Волинська єпархія Новини

Єпископ Афанасій очолив заходи з нагоди дня православної молоді. ФОТО

У день Стрітення Господнього, 15 лютого, у православному світі відзначається і Всесвітній день православної молоді. У Волинській єпархії УПЦ вже традиційно відбуваються приурочені до цієї дати заходи для молодих вірян.

Цього року, з благословіння архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, до Всесвітнього дня православної молоді у Луцьку, 4 березня , відбувся щорічний фестиваль “Стрітенняfest”, у зв’язку з карантином дещо пізніше ніж зазвичай.Організатором зустрічі став Молодіжний відділ Волинської єпархії.

Захід до Дня православної молоді відбувся у культурному центрі “Passage Interdit”.Розпочався він зі спільної молитви, очолив яку вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій. Опісля якої владика закликав на учасників та організаторів “Стрітенняfestу” Боже благословіння та побажав плідного та духовно корисного відпочинку та спілкування. Також архіпастир наголосив, що використання сучасних методів по роботі із молоддю у Православній Церкві є плідним та результативним. Також відбулись духовні бесіди з єпископом Камінь-Каширським Афанасієм та священниками єпархії.

В програмі фестивалю були біблійний конкурс, панельна дискусія, спілкуваня face to face.

На заході виступив хор Волинської духовної семінарії. Зокрема він виконав українські народні пісні.

Вас може зацікавити

За два дні загальноєпархіальний хресний хід відвідав ще 15 сіл. ФОТОРЕПОРТАЖ

Редактор Головний

Ранкове богослужіння у вівторок першої седмиці Великого посту

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл очолив утреню з чином погребіння Святої Плащаниці

Редактор Головний