22.6 C
Lutsk
Понеділок, 22 Липень, 2024
Волинська єпархія Новини Фото

У день свята Різдва Іоанна Предтечі архієпископ Нафанаїл очолив Божественну літургію у Ківерцях. ФОТО

7 липня 2020 року, у день свята Різдва Святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському храмі м. Ківерці. 

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму та благочинний округи прот. Олександр Кондратюк, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), благочинний Цуманського округу прот. Віктор Михалевський, клірики храму та гості у священному сані.

На Малому вході архієпископ Нафанаїл нагородив митрою клірика храму прот. Андрія Яковлюка.

Під час Літургії було піднесено посилену молитву за мир в Україні та за єдність світового православ’я. Були також піднесені сугубі молитви за позбавлення від інфекційної хвороби і за здоров’я лікарів.

Після богослужіння Архіпастир звернуся до вірян зі словом проповіді, в якому розповів історію сьогоднішнього свята та побажав завжди звертатись за молитовним покровительством до Предтечі Господнього Іоанна.

Також владика привітав прот. Олександра Кондратюка з 10-річчям настоятельства Свято-Миколаївського храму м. Ківерці та несення послуху благочинного округи.

Вас може зацікавити

Розпорядження керуючого єпархією про особливу молитву у річницю повномасштабного вторгнення

Редактор Головний

Напередодні дня пам’яті Собору Архістратига Михаїла архієпископ Нафанаїл відвідав громаду с. Воля Любешівська. ФОТО

Редактор Головний

Проповідь керуючого Волинською єпархією у день Всіх святих

Редактор Головний