-3.3 C
Lutsk
Четвер, 9 Грудень, 2021
Волинська єпархія Новини Фото

Єпископ Афанасій очолив святкування з нагоди престольного свята Благовіщенського храму Луцька. ВІДЕО

7 квітня 2021 року, у день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, Свято-Благовіщенська громада Луцька відзначила престольне свято. Вперше цього дня у храмі була звершена Божественна літургія архієрейським чином. Очолив богослужіння вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій.

Його Преосвященству цього дня співслужили настоятель храму прот. Володимир Літвенчук та численні гості у священному сані.

Під час Божественної літургії були піднесені сугубі прохання за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я медичних працівників. Також була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

Опісля закінчення Божественної літургії звершили хресний хід. Архіпастир виголосив проповідь, у якій привітав зі святом Благовіщення, бажаючи миру, радості, любові один до одного та заступництва Пресвятої Богородиці.


Свято Благовіщення Пресвятої Богодиці присвячене великій події, коли в Назарет до Діви Марії був посланий архангел Гавриїл, який сповістив їй велику чудну новину.

«Архангельский глас вопием Ти Чистая» — такими словами прославляємо ми сьогодні Пресвяту Діву Марію. Ми вшановуємо Її за віру, чистоту и непорочність душі, за смирення, за відданість волі Божій.


Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій очолив богослужіння з нагоди престольного свята в Іоанно-Богословському храмі села Борохів

Редактор Головний

У Неділю про блудного сина єпископ Афанасій звершив Божественну літургію у Любешові

Редактор Головний

Пасхальне послання архієпископа Нафанаїла

Редактор Головний