-1.7 C
Lutsk
Субота, 4 Лютий, 2023
Волинська єпархія Новини Фото

Єпископ Афанасій очолив святкування з нагоди престольного свята Благовіщенського храму Луцька. ВІДЕО

7 квітня 2021 року, у день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, Свято-Благовіщенська громада Луцька відзначила престольне свято. Вперше цього дня у храмі була звершена Божественна літургія архієрейським чином. Очолив богослужіння вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій.

Його Преосвященству цього дня співслужили настоятель храму прот. Володимир Літвенчук та численні гості у священному сані.

Під час Божественної літургії були піднесені сугубі прохання за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я медичних працівників. Також була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

Опісля закінчення Божественної літургії звершили хресний хід. Архіпастир виголосив проповідь, у якій привітав зі святом Благовіщення, бажаючи миру, радості, любові один до одного та заступництва Пресвятої Богородиці.


Свято Благовіщення Пресвятої Богодиці присвячене великій події, коли в Назарет до Діви Марії був посланий архангел Гавриїл, який сповістив їй велику чудну новину.

«Архангельский глас вопием Ти Чистая» — такими словами прославляємо ми сьогодні Пресвяту Діву Марію. Ми вшановуємо Її за віру, чистоту и непорочність душі, за смирення, за відданість волі Божій.


Вас може зацікавити

Напередодні Неділі перед Різдвом Христовим керуючий єпархією очолив всенічну у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний

Архієреї єпархії співслужили Предстоятелю на урочистостях у Зимненському монастирі

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл очолив святкове богослужіння з нагоди 25-ої річниці освячення храму у с. Раймісто. ФОТО

Редактор Головний