14.5 C
Lutsk
Понеділок, 23 Травень, 2022
Відео

Якщо в житті важко, шукайте вихід із проблеми в подвигу жон-мироносиць, – Предстоятель

У щотижневій програмі «Слово Предстоятеля», яка виходить у рамкам проекту  телеканалу «Інтер», Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій протягом року звертався з духовною настановою до глядачів. 

Предстоятель розповів про подвиг жон-мироносиць, які «показали неабияку твердість у найважчих випробуваннях життя».

«Святі жони-мироносиці за своєю мужністю, твердістю, сміливістю слідувати за Христом навіть перевершили апостолів, — підкреслив Блаженніший владика. — Коли Спасителя розп’яли на хресті, то апостоли розбіглися, поховалися, боячись, що іудеї їх схоплять і також можуть стратити. Вони поховалися, а святі жони-мироносиці стояли біля хреста, не відходили. І коли Спаситель був похований у Гробі, то вони перші прийшли на Гріб рано-вранці, принесли миро, щоб помазати тіло свого Божественного Вчителя».

Митрополит Онуфрій нагадав, що Неділя святих жон-мироносиць вважається жіночим днем у Святій Православній Церкві. «Жони-мироносиці є зразком жінки, якою вона повинна бути в земному житті: як вона повинна любити Бога, як вона повинна любити свою сім’ю, як повинна скромно себе поводити, як повинна робити добро», — додав владика.

Архіпастир також побажав всім жінкам-християнкам брати приклад зі святих жон-мироносиць. «Якщо вам важко в житті, якщо ви не знаєте, як чинити, що робити, то згадайте про святих жон-мироносиць і постарайтеся в їхній поведінці, в їхньому житті знайти для себе відповідь на ту проблему, з якою зіткнулися», — резюмував він.

Вас може зацікавити

Предстоятель: Про важливість милосердя, що наповнює душу Божою силою. ВІДЕО

Редактор Головний

Семінарська сім’я попрощалась із вихованцем ВДС Назарієм Мільковським

Редактор Головний

На фестивалі «Покров» симпатії глядачів завоював фільм про сім’ю священника з Волинської єпархії.

Редактор Головний