18.2 C
Lutsk
Середа, 19 Червень, 2024
Відео

Якщо в житті важко, шукайте вихід із проблеми в подвигу жон-мироносиць, – Предстоятель

У щотижневій програмі «Слово Предстоятеля», яка виходить у рамкам проекту  телеканалу «Інтер», Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій протягом року звертався з духовною настановою до глядачів. 

Предстоятель розповів про подвиг жон-мироносиць, які «показали неабияку твердість у найважчих випробуваннях життя».

«Святі жони-мироносиці за своєю мужністю, твердістю, сміливістю слідувати за Христом навіть перевершили апостолів, — підкреслив Блаженніший владика. — Коли Спасителя розп’яли на хресті, то апостоли розбіглися, поховалися, боячись, що іудеї їх схоплять і також можуть стратити. Вони поховалися, а святі жони-мироносиці стояли біля хреста, не відходили. І коли Спаситель був похований у Гробі, то вони перші прийшли на Гріб рано-вранці, принесли миро, щоб помазати тіло свого Божественного Вчителя».

Митрополит Онуфрій нагадав, що Неділя святих жон-мироносиць вважається жіночим днем у Святій Православній Церкві. «Жони-мироносиці є зразком жінки, якою вона повинна бути в земному житті: як вона повинна любити Бога, як вона повинна любити свою сім’ю, як повинна скромно себе поводити, як повинна робити добро», — додав владика.

Архіпастир також побажав всім жінкам-християнкам брати приклад зі святих жон-мироносиць. «Якщо вам важко в житті, якщо ви не знаєте, як чинити, що робити, то згадайте про святих жон-мироносиць і постарайтеся в їхній поведінці, в їхньому житті знайти для себе відповідь на ту проблему, з якою зіткнулися», — резюмував він.

Вас може зацікавити

Єпископ Нафанаїл разом із волинською паствою взяв участь в урочистостях з нагоди свята Почаївської ікони Богородиці. ФОТО. ВІДЕО

Редактор Головний

У річницю архієрейської хіротонії єпископ Афанасій звершив пресвітерську хіротонію

Редактор Головний

У день Різдва Христового єпископ Афанасій очолив Божественну літургію у Пантелеймонівському храмі м. Луцьк. ФОТО

Редактор Головний