0.1 C
Lutsk
Середа, 29 Листопад, 2023
Всі новини Новини УПЦ

Якість нашого земного життя залежить від того, наскільки ми віддані Богу, – Предстоятель

У день пам’яті святого славного пророка Божого Ілії Блаженніший Митрополит Онуфрій розповів, що Бог дає благословення на наше земне життя, якщо ми живемо інтересами вічності. 

«Святий пророк Ілля, великий ревнитель Слави Божої, сьогодні молиться перед Богом за тих, хто також ревнує про те, щоб прославляти своїм життям не себе чи когось іншого, а Бога. Правильне життя — це коли люди дивляться на нас і кажуть: “Так, є істинний Бог, Який створив небо і землю, я це бачу в житті цієї людини, тому що вона є проповідник, свідок цього істинного Бога”», — зазначив Архіпастир.

За словом Предстоятеля, наше свідчення про Бога звершується через виконання Божественних законів.

«Тоді, коли людина живе не по стихіях, інтересах цього світу, які сьогодні одні, завтра інші, а живе інтересами неба, інтересами вічності, — пояснив він. — Ми не забуваємо про землю, ми піклуємося про наше земне життя, але ми знаємо, що земля — це є місце тимчасового нашого перебування, а вічне життя людини чекає на небі».

Як підкреслив Першосвятитель, якість земного життя визначається тим, наскільки ми віддані і любимо Бога.

«Якщо ми любимо і шануємо Бога, молимося Йому, то Бог дає благословення на наше земне життя і воно є для нас щасливим, мирним і радісним. Якщо ми не шануємо Бога, якщо ми ображаємо Бога своїми вчинками, словами, діями, то наше життя стає важким, складним, наповненим скорботами і хворобами», — сказав Блаженніший владика.

Митрополит Онуфрій побажав усім вибудовувати своє життя згідно з Божественними законами, «щоб на нашій землі було Боже благословення, щоб припинилося кровопролиття, щоб припинилася війна, щоб Господь благословив землю нашу миром, щоб ми в мирі, в радості проводили свої дні, а в майбутньому віці сподобилися бути там, де сьогодні знаходиться святий пророк Ілля, який разом з усіма святими прославляє єдиного в Трійці Бога».

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій звершив Божественну літургію у Михнівському монастирі

Редактор Головний

Митр. Антоній розповів про «чорних реєстраторів», розкол, унію та «антиукраїнські фейки», спрямовані проти УПЦ

Редактор Головний

У Луцьку відбулась публічна дискусія для молоді на тему «Чи мій шлях»

Редактор Головний