16.9 C
Lutsk
Середа, 22 Травень, 2024
Всі новини Новини УПЦ

Якість нашого земного життя залежить від того, наскільки ми віддані Богу, – Предстоятель

У день пам’яті святого славного пророка Божого Ілії Блаженніший Митрополит Онуфрій розповів, що Бог дає благословення на наше земне життя, якщо ми живемо інтересами вічності. 

«Святий пророк Ілля, великий ревнитель Слави Божої, сьогодні молиться перед Богом за тих, хто також ревнує про те, щоб прославляти своїм життям не себе чи когось іншого, а Бога. Правильне життя — це коли люди дивляться на нас і кажуть: “Так, є істинний Бог, Який створив небо і землю, я це бачу в житті цієї людини, тому що вона є проповідник, свідок цього істинного Бога”», — зазначив Архіпастир.

За словом Предстоятеля, наше свідчення про Бога звершується через виконання Божественних законів.

«Тоді, коли людина живе не по стихіях, інтересах цього світу, які сьогодні одні, завтра інші, а живе інтересами неба, інтересами вічності, — пояснив він. — Ми не забуваємо про землю, ми піклуємося про наше земне життя, але ми знаємо, що земля — це є місце тимчасового нашого перебування, а вічне життя людини чекає на небі».

Як підкреслив Першосвятитель, якість земного життя визначається тим, наскільки ми віддані і любимо Бога.

«Якщо ми любимо і шануємо Бога, молимося Йому, то Бог дає благословення на наше земне життя і воно є для нас щасливим, мирним і радісним. Якщо ми не шануємо Бога, якщо ми ображаємо Бога своїми вчинками, словами, діями, то наше життя стає важким, складним, наповненим скорботами і хворобами», — сказав Блаженніший владика.

Митрополит Онуфрій побажав усім вибудовувати своє життя згідно з Божественними законами, «щоб на нашій землі було Боже благословення, щоб припинилося кровопролиття, щоб припинилася війна, щоб Господь благословив землю нашу миром, щоб ми в мирі, в радості проводили свої дні, а в майбутньому віці сподобилися бути там, де сьогодні знаходиться святий пророк Ілля, який разом з усіма святими прославляє єдиного в Трійці Бога».

Вас може зацікавити

Нехай наше молитовне стояння принесе добрі плоди, – Предстоятель

Редактор Головний

Керуючий єпархією привітав єпископа Камінь-Каширського Афанасія з днем ангела

Редактор Головний

У Волинській єпархії УПЦ влаштували різдвяне свято для дітей та дорослих. ФОТО

Редактор Головний