9.4 C
Lutsk
Середа, 3 Червень, 2020
Новини УПЦ

Верховний суд відмовив Мінкульту у вимозі позбавити УПЦ її офіційної назви

 

«11 грудня цього року Верховний суд залишив касаційну скаргу Міністерства культури без задоволення», — зазначив зокрема митрополит Антоній.

За даними судового реєстру, 11 грудня Верховний суд розглянув касаційну «про визнання протиправним та скасування наказу Мінкульту… «Про затвердження релігієзнавчої експертизи щодо встановлення переліку релігійних організацій (об’єднань), які підпадають під дію норм частини сьомої розділу 2 статті 12 Закону України Про свободу совісті та релігійні організації».

Колегія суддів погоджується з висновками судів попередніх інстанцій, які встановили, що реєстраційним органам заборонені будь-які дії внесення відомостей в ЄДР про Київську митрополію УПЦ та її структурні релігійні організації до вирішення цього спору по суті. «Оскільки невжиття таких заходів може істотно ускладнити чи взагалі унеможливити виконання рішення суду, у разі задоволення позовних вимог, та ускладнити ефективний захист і поновлення прав та інтересів позивача, за захистом яких він звернувся до суду», – сказано у постанові Верховного суду.

Вас може зацікавити

Священники Волинської єпархії УПЦ та студенти ВДС привітали працівників Державної фіскальної служби у Волинській області з Різдвом Христом

Редактор Головний

Канікули з користю: Діти недільної школи при Свято-Покровському храмі побували у Почаєві. ФОТО

Редактор Головний

На Волині колишній клірик УПЦ КП повернувся з розколу до Церкви

Редактор Головний