5.4 C
Lutsk
Неділя, 16 Березень, 2025
Волинська єпархія Новини

Архієпископ Нафанаїл відвідав громаду с. Городище з нагоди потрійного ювілею. ФОТО.ВІДЕО

1 листопада 2020 року, у неділю 21-у після П’ятидесятниці, керуючий Волинською єпархією УПЦ архієпископ Нафанаїл з нагоди потрійного ювілею відвідав парафію у селі Городище Цуманської округи.

Цього дня парафіяни відзначають 25-річчя освячення храму, 20-річчя священницької хіротонії та 20-річчя перебування на приході отця настоятеля.

Владика звершив Божественну літургію у місцевому храмі на честь Різдва Христового. Йому співслужили настоятель храму благочинний Цуманської округи протоієрей Віктор Михалевський, благочинний Ківерцівської округи протоієрей Олександр Кондратюк, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та інші священнослужителі.

Архієпископа Волинського і Луцького гостинно зустріли перед початком служби Божої віряни, у тому числі владику вітали наймолодші прихожани храму.

У цей день настоятель громади протоієрей Віктор Михалевський, з нагоди 25-річчя освячення храму, 20-річчя священницької хіротонії, 20-річчя перебування на приході отримав з рук Архіпастиря церковну нагороду – орден свт. Миколая Чудотворця.

Владика Нафанаїл звернувся до громади з вітальним словом. Цього дня проповідь була присвячена притчі про сіяча, (Мк. 4: 3-20).

Керуючий єпархією нагадав, що зерно, яке сіяв сіяч, є Слово Боже, та пояснив, що значить — мати «серце, подібне до дороги», і мати «добре серце».

Архієпископ Нафанаїл закликав читати та слухати слово Боже, коли почуємо, бережімо його, тому що Слово Боже — це слово доброго Бога, та людина, яка слухає добре слово доброго Бога, сама стає доброю. Вона стає спроможною і простити своєму ворогу, і любити всіх, і терпіти всіх, і така людина стає миротворцем — несе мир Божий у те середовище, в якому вона живе.

Опісля богослужіння Архіпастир вручив архієрейські грамоти активним прихожанам храму.

На завершення настоятель храму подякував владиці за архіпастирський візит та попросив завжди згадувати православну громаду с. Городище у своїх молитвах.

Вас може зацікавити

Повернувся “на щиті”, щоб спочити вічним сном: у селі Хотешів поховали полеглого за Україну Героя

Редактор Головний

Півтора року вважали зниклим безвісти: клірики Любешівського благочиння звершили Чин похорону захисника України

Редактор Головний

Єпископ Афанасій відвідав громаду села Веснянка у день річниці освячення храму. ФОТО

Редактор Головний