7.8 C
Lutsk
Вівторок, 2 Березень, 2021
Волинська єпархія Новини

Архієпископ Нафанаїл відвідав громаду с. Городище з нагоди потрійного ювілею. ФОТО.ВІДЕО

1 листопада 2020 року, у неділю 21-у після П’ятидесятниці, керуючий Волинською єпархією УПЦ архієпископ Нафанаїл з нагоди потрійного ювілею відвідав парафію у селі Городище Цуманської округи.

Цього дня парафіяни відзначають 25-річчя освячення храму, 20-річчя священницької хіротонії та 20-річчя перебування на приході отця настоятеля.

Владика звершив Божественну літургію у місцевому храмі на честь Різдва Христового. Йому співслужили настоятель храму благочинний Цуманської округи протоієрей Віктор Михалевський, благочинний Ківерцівської округи протоієрей Олександр Кондратюк, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та інші священнослужителі.

Архієпископа Волинського і Луцького гостинно зустріли перед початком служби Божої віряни, у тому числі владику вітали наймолодші прихожани храму.

У цей день настоятель громади протоієрей Віктор Михалевський, з нагоди 25-річчя освячення храму, 20-річчя священницької хіротонії, 20-річчя перебування на приході отримав з рук Архіпастиря церковну нагороду – орден свт. Миколая Чудотворця.

Владика Нафанаїл звернувся до громади з вітальним словом. Цього дня проповідь була присвячена притчі про сіяча, (Мк. 4: 3-20).

Керуючий єпархією нагадав, що зерно, яке сіяв сіяч, є Слово Боже, та пояснив, що значить — мати «серце, подібне до дороги», і мати «добре серце».

Архієпископ Нафанаїл закликав читати та слухати слово Боже, коли почуємо, бережімо його, тому що Слово Боже — це слово доброго Бога, та людина, яка слухає добре слово доброго Бога, сама стає доброю. Вона стає спроможною і простити своєму ворогу, і любити всіх, і терпіти всіх, і така людина стає миротворцем — несе мир Божий у те середовище, в якому вона живе.

Опісля богослужіння Архіпастир вручив архієрейські грамоти активним прихожанам храму.

На завершення настоятель храму подякував владиці за архіпастирський візит та попросив завжди згадувати православну громаду с. Городище у своїх молитвах.

Вас може зацікавити

Благочинний Луцького центрального округу прот. Олександр Богданов взяв участь у засіданні Волинської Ради Церков

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл відвідав Свято-Покровську громаду села Рудники. ФОТО

Редактор Головний

Напередодні неділі про розслабленого єпископ Афанасій очолив всенічне бдіння. ФОТО

Редактор Головний