1.7 C
Lutsk
Понеділок, 8 Березень, 2021
Волинська єпархія Новини

В єпархії молитовно відзначили 30-ту річницю дарування Благословенної Грамоти Українській Православній Церкві. ФОТО. Оновлено

На виконання благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, щодо відзначення в єпархіях 30-річниці дарування Грамоти Святійшого Патріарха Московського і всієї Русі Алексія ІІ про незалежність і самостійність Української Православної Церкви у своєму управлінні, яка була вручена 28 жовтня 1990 року,  у Волинській єпархії відбулись святкування.

28 жовтня 2020 року, керуючий єпархією Архієпископ Нафанаїл та вікарій єпархії єпископ Афанасій звершили Божественні літургії.

У кафедральному соборі на честь Всіх Святих в землі Волинській просіявших була звершена урочиста  соборна Божественна літургія, очолив яку керуючий єпархією архієпископ Волинський та Луцький Нафанаїл. Йому співслужили віцесекретар єпархії прот. Валерія Мучака, отці благочинні та духовенство єпархії.

Піснеспіви Божественної літургії виконував хор священнослужителів під управлінням регента прот. Олександра Мазурака.

Під час Літургії було піднесено посилену молитву за мир в Україні та за єдність світового православ’я. Були також піднесені сугубі молитви за позбавлення від інфекційної хвороби і за здоров’я лікарів.

У Свято-Покровському храмі м. Луцька вікарний архієрей Волинської єпархії УПЦ єпископ Камінь-Каширський Афанасій у співслужінні кліриків храму також звершив соборну Божественну літургію.

Наприкінці богослужіння архіпастирі привітали усіх зі знаменною датою в житті Української Православної Церкви та закликали Боже благословення на всіх.

Вас може зацікавити

Завершилася 4-а зміна у православному дитячому таборі «Стежина добрА». ВІДЕО. ФОТО

Редактор Головний

Єпископ Афанасій звершив молитву за спокій душ загиблих байкерів. ФОТО

Редактор Головний

У ВДС підведені підсумки першого семестру 2020-2021 навчального року

Редактор Головний