6.8 C
Lutsk
Середа, 21 Лютий, 2024
Волинська єпархія Новини

В Угринові почали зводити фундамент для будівництва храму УПЦ. ФОТО

У селі Угринів, де громада будує новий храм замість захопленого, починається зведення фундаменту храму: на місце будівництва привезли фундаментні блоки.

18 листопада 2019 року Свято-Хрестовоздвиженська громада УПЦ села Угринів Горохівського району Волинської області отримала партію фундаментних блоків, призначених для будівництва нового храму в селі. Про це повідомляє кореспондент СПЖ.

75 фундаментних блоків перевозили на місце зведення майбутньої церкви кілька днів.

Як уточнюється на сторінці Благодійного фонду «Фавор» у Facebook, блоки вдалося закупити за рахунок пожертвувань на програму «40 храмів», для цього проекту перед покупкою не вистачало близько 27 тисяч гривень.

«Для громади і для нас це величезна радість, враховуючи з якою працею просувався збір по Угринову. Спасибі вам величезне!» – передає БФ «Фавор».

Нагадаємо, громада УПЦ у волинському Угринові втратила свій храм ще в 2014 році. Весь цей час богослужіння ведуться в будинку, де проживає сім’я настоятеля громади УПЦ протоієрея Ростислава Сапожника. Для будівництва нового храму була придбана ділянка в Угринові, через деякий час громада підготувала ділянку для робіт, щоб встигнути залити фундамент до настання морозів.

Підтримати будівництво в Угринові можна, перейшовши за посиланням на сторінку БФ «Фавор».

Вас може зацікавити

У Неділю 15-ту після Пʼятидесятниці Архіпастир очолив Божественну літургію в кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний

У Неділю 34-ту після П’ятидесятниці Архіпастир очолив Божественну літургію в кафедральному соборі

Редактор Головний

Покаяння – це та справа, яка робить людину здатною до прийняття Бога,- Предстоятель. ВІДЕО

Редактор Головний