15.6 C
Lutsk
Неділя, 11 Червень, 2023
Волинська єпархія Новини

Учасники православного товариства прп. Ніколи Святоші роздали продуктові пакети нужденним. ФОТО

У середу, 8 квітня, учасники православного товариства імені преподобного Ніколи Святоші разом із своїм духівником ієромонахом Іллею Вишневським привітали своїх друзів–візочників та їх рідних зі святом Благовіщення Пресвятої Богородиці та презентували їм продуктові пакети.

“Друзями ми вже стали давно, більше 10 років тому. Ми часто виходимо разом на природу. Їздили навіть разом у паломництво до Свято-Успенської Почаївської Лаври та Свято-Хрестовоздвиженського чоловічого монастиря у с. Старий Чарторийськ. Дехто з наших друзів-візочників навіть побував з нами у Свято-Успенській Лаврі в Києві.

А ще нас дуже гуртує спільний літній відпочинок у таборі «Стежина добра» та відвідування Божественої Літургії у храмі. А спільні “покатушки” у ліс на пікнік, в парк або зоопарк теж стають гарним спільним відпочинком”, – розповіла учасниця правосланого товариства імені прп. Ніколи Святоші Людмила Куліш.

До слова, за пожертви благодійників на суму 1071 грн були закуплені продукти харчування, з яких і сформували загалом 7 продуктових пакетів. Усі члени сімей візочників, окрім продуктів, отримали й захисні маски, які, до слова, теж були пожертвувані благодійниками.

Члени православного товариства імені прп. Ніколи Святоші висловлюють щиру вдячність усім благодійникам, які дослучилися до звершення доброї справи.

Нагадаємо, нещодавно учасники православного товариства прп. Ніколи Святоші роздали літнім людям 50 медичних масок.

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій привітав з Різдвом Христовим гониму громаду с. Берестяни

Редактор Головний

Напередодні неділі 6-ої після П’ятидесятниці архієпископ Нафанаїл звершив Всенічне бдіння. ФОТО

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл співслужив Предстоятелю під час Чину освячення Мира

Редактор Головний