-1.1 C
Lutsk
П’ятниця, 27 Січень, 2023
Волинська єпархія Новини Фото

У Троїцьку поминальну суботу єпископ Афанасій очолив богослужіння. ФОТО

6 червня 2020 року, у Троїцьку батьківську поминальну суботу, вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Цього дня Преосвященнішому владиці співслужили настоятель собору прот. Володимир Яцишин, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики храму.

Загальноцерковне поминання всіх від віку спочилих православних християн приносить велику користь і допомогу нашим спочилим рідним і близьким, є виразом повноти церковного життя, яким ми живемо. Адже спасіння можливе лише у Церкві – спільноті вірних, членами якої є всі спочилі в істинній вірі. І спілкування з ними через молитву є виразом нашої єдності у Церкві Христовій.

Після Літургії єпископ Афанасій та священники храму звершили вселенську Панахиду, на якій була піднесена заупокійна молитва за всіх від віку спочилих православних християн.

Чим особлива Троїцька поминальна субота. За кого можна і потрібно молитись у цей день?

Вас може зацікавити

У Луцьку відбудеться традиційний хресний хід. АНОНС

Редактор Головний

У Неділю Торжества Православ’я архієпископ Нафанаїл очолив святкове богослужіння у соборі Всіх Святих землі Волинської. ФОТО

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл з духовенством привітав мера Луцька та працівників міської ради з Різдвяними святами

Редактор Головний