23.3 C
Lutsk
Неділя, 23 Червень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Новини

У трьох парафіях Волинської єпархії УПЦ попрощалися із загиблими захисниками

У неділю, 31 грудня 2023 року, одразу кілька парафій Волинської єпархії УПЦ в останню путь провели полеглих Захисників України, які загинули у боротьбі із російськими окупантами.

Так, у Свято-Успенському храмі села Старосілля клірики Волинської єпархії УПЦ звершили Чин похорону Олександра Квача, який з 14 вересня 2022 року вважався зниклим безвісти поблизу Нестерянки, що у Запорізькій області.

Чин похорону очолив настоятель храму – благочинний Колківської округи протоієрей Петро Бугайчук,  якому співслужили клірики єпархії.

У Свято-Михайлівському храмі села Кукли на Маневиччині клірики Волинської єпархії УПЦ звершили Чин похорону воїна Максима Козла, який помер у госпіталі міста Дніпра після отриманих важких поранень на фронті.

Чин заупокійного відспівування очолив благочинний Оконської округи прот. Іоанн Сонюк, якому співслужили настоятель парафії священник Віталій Романюк та клірики єпархії.

У селищі Любешів в храмі на честь святого благовірного князя Олександра Невського духовенство  єпархії звершило Чин відспівування захисника Анатолія Любчика, який вважався безвісти зниклим із 23 травня 2022 року. Відомо, що воїн загинув під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України у Донецької області.

Очолив заупокійне богослужіння благочинний Любешівської округи та настоятель храму прот. Георгій Поліщук, якому співслужили клірики єпархії.

Вічна і блаженна пам‘ять воїнам 

Вас може зацікавити

«Не ставайте біля престолу, як біля станка, бо це величезна святиня»: Спогади випускників 2001 року про роки навчання у ВДС

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл очолив утреню з чином погребіння Святої Плащаниці

Редактор Головний

18 серпня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний