20.7 C
Lutsk
П’ятниця, 24 Травень, 2024
Відео Новини УПЦ Фото

У Почаївську лавру прибув багатотисячний міжнародний хресний хід з Кам’янець-Подільського. ФОТО. ВІДЕО

У неділю, 25 серпня 2019 року після обіду, напередодні престольного свята Свято-Успенської Лаври, великий хресний хід з Кам’янця-Подільського прибув на святу Почаївську гору.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт обителі.

Ця традиційна хресна хода напередодні престольного свята Лаври проходить щорічно і була започаткована ще у 1832 році, під час якої паломники за тиждень часу долають понад 250 кілометрів.

Читати також: З Кам’янця-Подільського до Почаєва вирушило у хресний хід більше 20 000 вірян. ФОТО

Біля воріт святої обителі багатотисячний хресний хід паломників на чолі з митрополитом Тернопільським і Кременецьким Сергієм, митрополитом Ніжинським і Прилуцьким Климентом та ректором Почаївської духовної семінарії архієпископом Шумським Іовом зустрів намісник Свято-Успенської Почаївської Лаври митрополит Володимир.

Читати також: Два митрополита УПЦ ідуть на чолі Хресної ходи в Почаївську лавру. ФОТО. ВІДЕО

Намісник обителі привітав прочан-хрестоходців радісним пасхальним вітанням: «Христос Воскресе!» У своєму слові владика Володимир подякував усім, хто потрудився під час хресної ходи, прямуючи до дому Пресвятої Богородиці. Також намісник зауважив, що цією хресною ходою «ми засвідчуємо те, у що віримо, а наш труд свідчить про те, що наша віра жива».

Після вітального слова всі учасники молитовної ходи були окроплені святою водою та для всіх була запропонована трапеза.

Нагадаємо, розпочався хресний хід 19 серпня, на свято Преображення Господнього з молитви на площі перед кафедральним собором Олександра Невського Кам’янець-Подільська, яку очолив Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор. Владика разом з десятками тисяч віруючих (за підрахунками правоохоронців близько 20 тисяч) з різних єпархій УПЦ та з закордону пройшов перший день шляху. Як повідомили очевидці, цьогоріч до православних українців приєдналися гості з Австралії, Російської Федерації, Молдови, Республіки Білорусь, Грузії, Польщі, Словаччини та інших країн.

Вас може зацікавити

Захоплююся тим, як Митрополит Онуфрій сприйняв цю кризу — інтерв’ю з митрополитом Афанасієм Лімасольським про релігійну ситуацію в Україні

Редактор Головний

У Луцьку пройшов велелюдний хресний хід. ФОТОРЕПОРТАЖ

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл з духовенством привітав мера Луцька та працівників міської ради з Різдвяними святами

Редактор Головний