17.8 C
Lutsk
Неділя, 23 Червень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

У неділю про Страшний суд архієпископ Нафанаїл звершив Літургію в Свято-Покровському храмі

19 лютого 2023 року, у Неділю м’ясопусну, про Страшний суд, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі Луцька. 

Його Високопреосвященству цього дня співслужили настоятель храму архімандрит Феофан (Кирилюк), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики храму.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Також були піднесені заупокійні прохання за усіх полеглих українських воїнів, невинно вбитих під час війни та усіх спочилих православних християн.

Після відпусту Архіпастир привітав вірян з неділею, побажав пастві на суді Господньому стояти по праву руку від Христа поміж праведників, а українській землі – Божого благословення миром.

Також владика привітав регента архієрейського хору Свято-Покровського храму Надію Романій з днем народженням, побажавши іменинниці душевного миру, радості,  спокою, а також міцного здоров’я на многії і благії літа!

Вас може зацікавити

З нагоди 430-річчя храму у селі Качин архієпископ Нафанаїл очолив святкову Божественну літургію. ФОТО

Редактор Головний

Свято-Андріївська громада села Струмівка провела дружню зустріч для вимушених переселенців

Редактор Головний

Загинув за кілька днів до Різдва: у Цумані звершили Чин похорону воїна Сергія Веремія

Редактор Головний