18.2 C
Lutsk
Середа, 19 Червень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

Вселенська поминальна субота у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської. ФОТО

18 лютого 2023 року, у кафедральному соборі Всіх Святих Землі Волинської міста Луцька відбулась Божественна літургія, після якої клірики храму звершили Вселенську панахиду.

Очолив богослужіння архімандрит Фотій (Бегаль), йому співслужили настоятель храму прот. Володимир Яцишин та клірики собору.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Також були виголошені заупокійні молитви за захисників України, усіх, хто загинув під час бойових дій, та усіх православних християн.

Після заамвонної молитви була звершена панахида за упокій душ полеглих захисників України, загиблих мирних жителів внаслідок війни в Україні та усіх від віку спочилих християн.

Вселенська м’ясопусна батьківська субота встановлена Церквою, як день особливого поминання померлих у зв’язку із тим, що у передостанню перед Великим постом неділю – М’ясопусну, Церква нагадує вірним про майбутній Страшний Суд. 

Враховуючи цей майбутній Суд і нагадуючи вірним про нього, Православна Церква ходатайствує не тільки за живих вірних, але і за усіх від віку спочилих православних християн і молить Господа помилувати та подати їм спасіння.

Вас може зацікавити

Навіки 24: у Княгининку попрощалися із загиблим воїном

Редактор Головний

Канікули з користю: Діти недільної школи при Свято-Покровському храмі побували у Почаєві. ФОТО

Редактор Головний

17 травня 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний