3.9 C
Lutsk
Середа, 28 Лютий, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

У Неділю про самаряниню Архіпастир очолив Божественну літургію в кафедральному соборі. ФОТО

14 травня 2023 року, у Неділю 5-ту після Пасхи, про самаряниню, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської. 

Його Високопреосвященству цього дня співслужили архімандрит Фотій (Бегаль), архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель храму прот. Володимир Яцишин та клірики кафедрального собору.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Під час богослужіння протодиякон Борис Войцеховський був нагороджений орденом Української Православної Церкви святителя Миколая Чудотворця.

Після відпусту Високопреосвященніший владика привітав паству зі святом Світлого Христового Воскресіння та Неділею про самарянку. Архіпастир особливо привітав вірянок, які названі на честь мучениці Фотинії (Світлани).

“Молитвами Богородиці, хай Господь береже усіх нас, наших воїнів, наш народ і благословить землю нашу миром”, – побажав архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл.

Вас може зацікавити

25 червня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Священники єпархії взяли участь у V Благодійному фестивалі «Божі діти». ФОТО

Редактор Головний

Звернення Блаженнішого Митрополита Онуфрія у зв’язку з другою річницею від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну

Редактор Головний