19.4 C
Lutsk
Середа, 12 Червень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

У Неділю про самаряниню Архіпастир очолив Божественну літургію в кафедральному соборі. ФОТО

14 травня 2023 року, у Неділю 5-ту після Пасхи, про самаряниню, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської. 

Його Високопреосвященству цього дня співслужили архімандрит Фотій (Бегаль), архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель храму прот. Володимир Яцишин та клірики кафедрального собору.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Під час богослужіння протодиякон Борис Войцеховський був нагороджений орденом Української Православної Церкви святителя Миколая Чудотворця.

Після відпусту Високопреосвященніший владика привітав паству зі святом Світлого Христового Воскресіння та Неділею про самарянку. Архіпастир особливо привітав вірянок, які названі на честь мучениці Фотинії (Світлани).

“Молитвами Богородиці, хай Господь береже усіх нас, наших воїнів, наш народ і благословить землю нашу миром”, – побажав архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл.

Вас може зацікавити

Клірики Волинської єпархії взяли участь у з’їзді представників захоплених храмів УПЦ. ВІДЕО

Редактор Головний

У Волинській духовній семінарії підбили результати вступної кампанії 2021

Редактор Головний

У Свято-Миколаївському храмі селища Локачі звершили відспівування випускника ВДС архімандрита Агапіта (Шпиняка)

Редактор Головний