20.3 C
Lutsk
Понеділок, 15 Липень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Новини Фото

У неділю перед Різдвом Христовим митрополит Нафанаїл звершив богослужіння в кафедральному соборі

31 грудня 2023 року, у Неділю святих отців, перед Різдвом Христовим, митрополит Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської. 

Його Високопреосвященству співслужили архіємандрит Фотій (Бегаль), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель храму прот. Володимир Яцишин, а також клірики кафедрального собору.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним. Також були піднесені заупокійні молитви за усіх полеглих українських воїнів, невинно вбитих під час війни та усіх спочилих православних християн.

Наприкінці богослужіння Архіпастир звернувся до пастви зі словом проповіді. Владика розповів вірянам про особливості родоводу Іісуса Христа, який звучав сьогодні у православних храмах у викладі євангеліста Матфея.

Вас може зацікавити

Архієпископ Нафанаїл звершив Вечірню з виносом Плащаниці. ФОТО. ВІДЕО

Редактор Головний

Тілесне здоров’я не допомагає людині, якщо вона має душевні недуги, – Предстоятель

Редактор Головний

Церква вшановує Собор всіх святих, у землі нашій просіявших

Редактор Головний