17.1 C
Lutsk
Четвер, 23 Травень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

У Неділю 4-ту Великого посту керуючий єпархією звершив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі Луцька. ФОТО

3 квітня 2022 року, у Неділю 4-ту Великого посту, преподобного Іоанна Ліствичника, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі Луцька.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму архімандрит Феофан (Кирилюк), архімандрит Аліпій (Сапіга), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), клірики храму та гості у священному сані.

За Літургією піднесли особливі прохання про позбавлення від ворога, про встановлення миру, про вимушених біженців і людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Архіпастир помолився про український народ, який перебуває у скорботі, про збереження нашої Батьківщини, щоб Господь укріпив мужністю наших воїнів та дарував мир. Також архіпастир попросив у Господа, щоб Він сподобив Своєї милості тих, хто поклав життя на полі бою.

Виголосивши відпуст, владика привітав вірян з четвертою Неділею Великого посту та звернувся до пастви зі словом проповіді. Архіпастир розповів вірянам про четверту неділю Великого посту, яка присвячена згадці про книгу преподобного Іоанна Ліствичника «Ліствиця», яка описує шлях духовного вдосконалення християнина.

За словами владики, «ліствицею» – сходами на Небо є Божественна любов. Від її підробок, справжню любов відрізняє дух смирення, зазначив архіпастир.

Вас може зацікавити

У день пам’яті св. муч. Віри, Надії, Любові і матері їх Софії єпископ Афанасій відвідав громаду с. Дерно

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл очолив всенічне бдіння напередодні свята Успіння Богородиці. ФОТО

Редактор Головний

У день пам’яті свт. Іоанна Милостивого православна громада села Любче відзначила престольне свято. ФОТОРЕПОРТАЖ

Редактор Головний