23.2 C
Lutsk
Неділя, 16 Червень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

У неділю 3-ю після П’ятидесятниці архієпископ Нафанаїл очолив Літургію у кафедральному соборі. ФОТО

3 липня 2022 року, у неділю третю після П’ятидесятниці, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму прот. Володимир Яцишин, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь, клірики храму та гості у священному сані.

На Малому вході прот. Вадим Лебедь, з благословіння Предстоятеля УПЦ, за заслуги перед Українською Православною Церквою та з нагоди 45-річного ювілею був нагороджений орденом святителя Миколая Чудотворця.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Також були виголошені особливі прохання за зцілення усіх поранених українських військовослужбовців і за упокій усіх спочилих православних християн та вбитих під час війни.

Наприкінці богослужіння керуючий єпархією звернувся до вірян зі словом проповіді.

Вас може зацікавити

4 вересня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

У Неділю п’яту Великого посту митрополит Нафанаїл очолив богослужіння у храмі на честь прп. Серафима Саровського в Луцьку

Редактор Головний

Священник УПЦ розповів про правила Причастя важкохворих

Редактор Головний