16.1 C
Lutsk
Неділя, 14 Квітень, 2024
Волинська єпархія Новини

У Неділю 26-ту після П’ятидесятниці архієпископ Нафанаїл очолив Літургію в Луцьку. ФОТО

15 грудня 2019 року, у Неділю 26-ту після П’ятидесятниці, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі Луцька.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму архімандрит Афанасій (Герман), благочинний Луцького кафедрального округу протоієрей Вадим Лебедь, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики Свято-Покровського храму.

На Малому вході керуючий Волинською єпархією з нагоди 40-річного ювілею від дня народження відзначив високою церковною нагородою голову єпархіального видавничого відділу протоієрея Олександра Федчука – митрою.

Під час богослужіння архіпастир разом з духовенством та мирянами піднесли спільну молитву за мир в Україні та за єдність світового Православ’я.

Після завершення Літургії архієпископ Нафанаїл звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді.

Нагадавши воскресне Євангельське читання, владика наголосив, що Господь та Його спасіння – це перше, що потрібно шукати у нашому житті.

“Адже церква не забороняє працювати, забезпечувати свою сім’ю матеріальними благами, але все має бути у чіткому пріоритеті, а Бог має бути завжди на першому місці, як навчає нас Святе Писання: Шукайте ж найперше Царства Божого і правди Його, і все інше вам додасться (Мф. 6, 33)”, – підсумував архіпастир.

Також архієпископ Нафанаїл привітав протоієрея Олександра Федчука з 40-річним ювілеєм від дня народження та побажав й надалі трудитись во славу Христової Церкви.

Вас може зацікавити

Архієпископ Нафанаїл очолив богослужіння напередодні престольного свята Пантелеймонівського храму Луцька

Редактор Головний

У неділю про Страшний суд архієпископ Нафанаїл звершив Літургію в Свято-Покровському храмі

Редактор Головний

Митрополит Нафанаїл звершив читання другої частини покаянного канону у кафедральному соборі

Редактор Головний