21.8 C
Lutsk
Субота, 25 Травень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

У Неділю 11-ту після П’ятидесятниці Архіпастир очолив богослужіння в Свято-Покровському храмі Луцька

20 серпня 2023 року, у Неділю 11-ту після П’ятидесятниці, митрополит Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію в Свято-Покровському храмі Луцька. 

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму архімандрит Феофан (Кирилюк), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики храму.

Під час богослужіння за труди на благо храму Сергій Костєлов був відзначений орденом Святого рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Також були виголошені особливі прохання за зцілення усіх поранених українських військовослужбовців.

Наприкінці богослужіння керуючий єпархією звернувся до пастви зі словом проповіді. Архіпастир пояснив вірянам притчу Господа про злого боржника і розповів про необхідність прощення ближніх.

Опісля настоятель храму архімандрит Феофан привітав від імені кліриків та прихожан парафії з возведенням у сан митрополита. 

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій очолив святкування з нагоди 10-ої річниці освячення Свято-Димитрівського храму с. Вишнів

Редактор Головний

Нехай наше молитовне стояння принесе добрі плоди, – Предстоятель

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл освятив престол Свято-Благовіщенського храму у Луцьку. ФОТО. ВІДЕО

Редактор Головний