22.6 C
Lutsk
Вівторок, 23 Липень, 2024
Волинська єпархія Новини Фото

У дитячому єпархіальному таборі “Стежина добра” завершилась друга зміна. ФОТО

Завершилась друга зміна табору “Стежина добра”. Цього разу табір приймав дівчаток з усієї України.

Про це йдеться на офіційній сторінці у Фейсбуці.

Кожному православному християнинові годиться починати кожну справу з благословіння Божого, тож і у таборі спершу просили у Господа благодатної допомоги у цій добрій справі. Після цього життя  мегакреативної 2-ї зміни, яка мала назву” Світське життя християнки”, почало активно набирати обертів.

Першого дня дівчатка на майстер-класі майстрували мир та любов у вигляді сердець, шукали справжні скарби на цікавих квестах, змагалися у “Караоке у стежині” та відвідували духовні бесіди, щоб розібратися, у чому таки справжній скарб життя та що таке мудрість.

Одного із днів таборі християнки отримали змогу за дві години відвідати аж 5 країн світу. Дівчатка  милувалися піснеспівами Грузії, чудовими вбраннями Італії, монастирями Греції, архітектурою Кіпру та життям у Болгарії. На пам’ять про таку подорож у кожної учасниці залишився «закордонний паспорт». Крім цього вони також могли побувати на майстер-класі з флористики.

7 липня у дитячому таборі “Стежина добра” стартували чергові Олімпійські ігри. Дівчата мали змогу проявити себе у десятьох видах спорту. Здобувши перемоги тілесні, християнки пішли здобувати перемогу духовну під час вечірнього богослужіння та у таїнстві Сповіді. Окрім того вони знайшли трохи часу для того, щоб записати другу зміну у книгу рекордів «Стежини Добра», намалювавши найдовший малюнок за весь час існування табору.

Християнки стали поціновувачами музичного мистецтва. Табірний підйом супроводжували твори класичного мистецтва. Пізніше кожен гурт з учасників табору готував свій оркестр із підручних матеріалів. Ввечері вони продемонстрували свої знання в конкурсі “‘Музичний марафон”.

Недільного дня кожна стежинська християнка мала можливість побачити чудо Воскресного дня. Цього дня дівчатка причастилися Тіла і Крові Христової. Продовжила духовний день з бесідою ігуменя Свято-Троїцького монастиря Софія.

Особливим для учасників табору став день туризму. Цього дня до “Стежини добра” завітав майстер спорту з туризму Петро Миколайович. Дівчатка пробували себе в орієнтування на місцевості, техніці туризму.

Останні дні у таборі християнки грали у “Розсміши коміка”, їли солодку вату, відвідували богослужіння та встигли презентувати фільм, який знімали упродовж усієї зміни.

А зранку 12 липня, у день пам’яті святих Петра і Павла, діти, як завжди, помолились ранковими молитвами та відвідали святкову Божественну Літургію.

Шоколадний фонтан та солодка вата, як подарунки до свята, додали настрою та активності у підготовці до підсумкового концерту. А вже ввечері, зібравшись востаннє, учасниці мали змогу подякувати за проведенні дні у православному таборі та залишити назавжди у своїх серцях частинку тепла прощального вечора.

Вас може зацікавити

Якщо маємо любов до Бога і ближнього, то наша віра є правильною – Блаженніший Митрополит Онуфрій 

Редактор Головний

Розпорядження керуючого єпархією про молитву за здоров’я живих та упокій спочилих медичних працівників

Редактор Головний

Напередодні неділі 16-ої після П’ятидесятниці єпископ Афанасій звершив всенічне бдіння у кафедральному соборі

Редактор Головний