22.8 C
Lutsk
П’ятниця, 20 Травень, 2022
Волинська єпархія Новини Фото

У Духів день архієпископ Нафанаїл очолив святкування у Свято-Троїцькому монастирі. ФОТО

8 червня 2020 року, у день Святого Духа, керуючий Волинською єпархією УПЦ архієпископ Нафанаїл, з нагоди престольного свята , відвідав  з архіпастирським візитом Свято-Троїцький жіночий монастир, що у селі Старосілля Маневицького району.

Владика Нафанаїл очолив Божественну літургію у монастирському храмі на честь Іверської ікони Божої Матері. Його Високопреосвященству співслужили архімандрит Аліпій (Сапіга), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич),  благочинний  Старосільського округу прот. Петро Бугайчук, благочинний Оконського округу прот. Іоанн Сонюк  клірики обителі та гості у священному сані.

Завершилось урочисте богослужіння Хресним ходом. Опісля одпусту Архіпастир привітав сестер обителі, мирян та духовенство з великим святом П’ятидесятниці, яке водночас є престольним святом Старосільського жіночого монастиря та побажав, щоб благодать Святого Духа завжди наповнювала їх душі любов’ю та сміливістю сповідувати істинну Православну віру так, як сповідували її Апостоли, мученики, сповідники та вчителі Христової Церкви.


Свято-Троїцьку Старосільську обитель розбудовують порівняно віднедавна; вона постійно приймає дітей – учасників єпархіального дитячого православного табору «Стежина добра», працюючи у кілька змін. Працею сестер та з підтримкою меценатів обитель має можливість забезпечити дітям належні умови проживання, догляд, відпочинок та духовний розвиток.

Присутність Святого Духа – головний фактор у житті кожного православного вірянина

 

 

Вас може зацікавити

Архієреї Волинської єпархії звершили молебень перед початком будівельних робіт у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний

За мир в Україні та єдність Православ’я моляться і у Японії

Редактор Головний

“Українське питання” не включене до порядку денного Священного Синоду Елладської Церкви

Редактор Головний