6.8 C
Lutsk
Середа, 21 Лютий, 2024
Волинська єпархія Всі новини Новини Фото

У день свята Введення Архіпастир звершив Божественну літургію в кафедральному соборі

4 грудня 2023 року, у день свята Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, митрополит Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської. 

Його Високопреосвященству співслужили архіємандрит Фотій (Бегаль), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель храму прот. Володимир Яцишин, а також клірики кафедрального собору.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Архіпастир попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Богослужіння завершилось чином славлення перед іконою свята, після чого Архіпастир звернувся до пастви зі словом проповіді та розповів пастві про Введення Діви Марії в єрусалимський храм.

Вас може зацікавити

Напередодні неділі Торжества Православ’я архієпископ Нафанаїл звершив всенічне бдіння у кафедральному соборі

Редактор Головний

19 травня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

1 жовтня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний