11.1 C
Lutsk
Субота, 13 Квітень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

У день П’ятидесятниці архієпископ Нафанаїл очолив урочистості з нагоди престольного свята у Старосільському монастирі

5 червня 2023 року, в день свята Зішестя Святого Духа на апостолів – П’ятидесятницю, коли Церква святкує торжество на честь Пресвятої Трійці, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл з нагоди престольного свята відвідав з архіпастирським візитом Свято-Троїцький жіночий монастир, що у селі Старосілля.

Владика Нафанаїл очолив Божественну літургію у монастирському храмі на честь Іверської ікони Божої Матері. Його Високопреосвященству співслужили завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), насельник Чорторийського чоловічого монастиря архімандрит Онисифор (Поліщук), архімандрит Ілля (Вишневський) та клірики обителі.

Під час святкового богослужіння Ігуменя та клірики монастиря були відзначені черговими церковними нагородами.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним. Також були піднесені заупокійні прохання за усіх полеглих українських воїнів, невинно вбитих під час війни та усіх спочилих православних християн.

Опісля одпусту Архіпастир привітав сестер обителі, мирян та духовенство з великим святом П’ятидесятниці, яке водночас є престольним святом Старосільського жіночого монастиря та побажав, щоб благодать Святого Духа завжди наповнювала їх душі любов’ю та сміливістю сповідувати істинну Православну віру так, як сповідували її Апостоли, мученики, сповідники та вчителі Христової Церкви.

Насамкінець Архіпастир благословив усіх.

Читати також: День Святої Трійці: що потрібно знати про цей день

Вас може зацікавити

У чому причина наших духовних лінощів

Редактор Головний

Чому в житті віруючих трапляються біди та нещастя

Редактор Головний

Чому перед початком Великого посту Церква згадує Адамове вигнання з раю

Редактор Головний