8.9 C
Lutsk
Субота, 5 Грудень, 2020
Волинська єпархія Новини

У день престольного свята єпископ Афанасій відвідав громаду с. Розничі. ФОТО. ВІДЕО

4 листопада весь православний світ вшановує Казанську ікону Божої Матері. Прихожани храму в селі Розничі Колківського благочиння (Маневицький район) у цей день відзначають своє престольне свято. Цьогоріч віряни відзначають також і 15-річницю з дня освячення храму.

Розділити радість свята завітав і вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій.

Його Преосвященству співслужили благочинний Страсільської округи прот. Петро Бугайчук, настоятель місцевого храму прот. Микола Новосад, а також клірики Волинської єпархії.

На Малому вході вікарний архієрей, з благословіння Предстоятеля УПЦ та керуючого єпархією, відзначив настоятеля храму високою церковною нагородою – правом носіння митри за богослужінням.

Після читання Святого Євангелія владика Афанасій звернувся до присутніх вірян зі словом проповіді.

Під час богослужіння лунала посилена молитва за мир в Україні та за єдність світового православ’я. Також були піднесені молитви за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я медичних працівників. Була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

Після завершення Божественної літургії відбувся хресний хід навколо храму, під час якого традиційно було прочитано Святе Євангелія та окроплено присутніх Святою водою.

Опісля владика Афанасій привітав православну громаду, настоятеля, гостей свята з престольним святом та закликав на усіх Боже благословення.

 

Вас може зацікавити

У день пам’яті мучеників Маккавеїв єпископ Афанасій очолив святкове богослужіння. ФОТО

Редактор Головний

Єпископ Афанасій взяв участь у святкуваннях в Почаївському Свято-Духівському скиту. ФОТО

Редактор Головний

У день Усікновіння глави Предтечі і Хрестителя Іоанна керуючий єпархією звершив літургію у Свято-Покровському храмі Луцька. ФОТО

Редактор Головний