20.3 C
Lutsk
Понеділок, 15 Липень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Новини

У день престольного свята митрополит Нафанаїл відвідав православну громаду с. Брониця

22 листопада 2023 року, у день престольного свята, митрополит Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну Літургію у храмі на честь Ікони Божої Матері “Скоропослушниця” села Брониця Олексіївського благочиння. 

Його Високопреосвященству цього дня співслужили благочинний округи прот. Богдан Андрійчук, настоятель храму прот. Назарій Приймак, завідуючий канцелярією єпархії архім. Паїсій (Хомич), клірики єпархії та гості у священному сані.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Також були виголошені особливі прохання за зцілення усіх поранених українських військовослужбовців і за упокій усіх спочилих православних християн та вбитих під час війни.

Після завершення Божественної літургії священнослужителі звершили Чин славлення перед іконою Божої Матері «Скоропослушниця», що була освячена на Святій горі Афон, а також керуючий єпархією звернувся до вірян з архіпастирським словом.

Вас може зацікавити

Чи чують померлі наші молитви?

Редактор Головний

Святитель Іоанн Златоуст – як почати виправлення свого життя

Редактор Головний

Клірики Волинської єпархії привітали працівників держустанов зі святом Різдва Христового. ФОТО

Редактор Головний