16.9 C
Lutsk
Середа, 22 Травень, 2024
Всі новини Новини УПЦ

Диявол прагне наповнити людину злом – Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Щоб успішно скласти головний іспит в житті, людині потрібно зберегти любов до Бога і до ближніх. Про це Блаженніший Митрополит Онуфрій сказав у своїй проповіді, розповідаючи про подвиг семи мучеників Маккавеїв та матері їх Соломії. 

«Кожна людина у своєму житті складає певні іспити. На всіх етапах історії були ті, хто провалювали ці іспити, інші здавали успішно, були люди, які здавали їх блискуче», — зазначив Архіпастир.

Однак, як підкреслив Предстоятель, ніхто замість людини не може відповісти перед Богом за своє життя, про себе вона має засвідчити сама.

«Щоб не помилитися, складаючи іспит перед Богом, треба завжди дивитися, щоб наше життя було по волі Божій. Тоді Господь укріпляє людину у всіх випробуваннях та земних труднощах», — звернув увагу Його Блаженство.

За словом Першосвятителя, мета усіх цих іспитів — «проявити та зберегти свою любу до Бога і до ближнього».

«Щоб не сталося, людина не має втрачати любові до Бога і до ближнього. Тому що диявол бореться з людиною за допомогою злоби. Він прагне наповнити людину злом, ненавистю і іншими звірячими бажаннями. А ми маємо цьому противитися і не відступати від Божественної любові», — пояснив він.

Коли християни будуть противитися злобі та зберігати любов, тоді «буде в нас і сила, будуть в нас і успіхи», підкреслив Митрополит Онуфрій.

«І в майбутньому віці, коли Господь прикличе нас, кожного у свій час, ми отримаємо милість бути там, де сьогодні знаходяться святі брати Маккавейські, їх матір Соломія, їх вчитель Єліазар, які разом з усіма святими насолоджуються благами Небесного Отця і прославляють в Трійці єдиного Бога», — підсумував Блаженніший владика.

Вас може зацікавити

Митр. Антоній (Паканич): Як відповідати на агресію щодо Церкви від своїх рідних?

Редактор Головний

Єпископ Афанасій очолив Богослужіння у Свято-Пантелеймонівському храмі Луцька

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл очолив читання повного Великого канону прп. Андрія Критського у кафедральному соборі

Редактор Головний