-0.6 C
Lutsk
Понеділок, 28 Листопад, 2022
Волинська єпархія Новини Фото

У день пам’яті св. муч. Віри, Надії, Любові і матері їх Софії у Луцьку відзначили престольне свято. ФОТО

30 вересня 2020 року, у день пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії, у тимчасовому храмі на честь св. мучениць на території кафедрального собору Всіх Святих землі Волинської відзначили престольне свято.

Святкування очолив настоятель храму протоієрей Володимир Яцишин. Йому співслужили прессекретар єпархії протоієрей Віктор Аніпко, благочинний Луцького кафедрального округу протоієрей Вадим Лебедь та клірики храму.

Під час Божественної літургії було піднесено особливі молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Після відпусту був звершений чин славлення, оскільки провести святковий хресний хід завадив дощ. Згодом було виголошене многоліття усім іменинницям, котрі носять імена святих мучениць.

Він наголосив на великому подвигу святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії. Батюшка зауважив, що саме благодать Святого Духа давала та дає велику силу православним християнам переносити будь-які гоніння й тортури та завжди перемагати своїх гонителів силою віри та всеосяжної любові. Насамкінець настоятель храму побажав усім присутнім завжди знаходитись під молитовною опікою святих мучениць.

Вас може зацікавити

Розпорядження керуючого Волинською і Луцькою єпархією архієпископа Нафанаїла

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл відвідав Свято-Миколаївську парафію міста Ківерці. ФОТО

Редактор Головний

Напередодні 5-ої неділі Великого посту архієпископ Нафанаїл звершив всенічне бдіння у Свято-Покровському храмі Луцька

Редактор Головний