17.1 C
Lutsk
Четвер, 23 Травень, 2024
Волинська єпархія Новини Фото

У день пам’яті св. муч. Віри, Надії, Любові і матері їх Софії у Луцьку відзначили престольне свято. ФОТО

30 вересня 2020 року, у день пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії, у тимчасовому храмі на честь св. мучениць на території кафедрального собору Всіх Святих землі Волинської відзначили престольне свято.

Святкування очолив настоятель храму протоієрей Володимир Яцишин. Йому співслужили прессекретар єпархії протоієрей Віктор Аніпко, благочинний Луцького кафедрального округу протоієрей Вадим Лебедь та клірики храму.

Під час Божественної літургії було піднесено особливі молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Після відпусту був звершений чин славлення, оскільки провести святковий хресний хід завадив дощ. Згодом було виголошене многоліття усім іменинницям, котрі носять імена святих мучениць.

Він наголосив на великому подвигу святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії. Батюшка зауважив, що саме благодать Святого Духа давала та дає велику силу православним християнам переносити будь-які гоніння й тортури та завжди перемагати своїх гонителів силою віри та всеосяжної любові. Насамкінець настоятель храму побажав усім присутнім завжди знаходитись під молитовною опікою святих мучениць.

Вас може зацікавити

“Ми не відповідаємо злом на зло”: Релігійна громада с. Четвертня не припинила свого існування. ФОТО. ВІДЕО

Редактор Головний

Всенічне бдіння напередодні дня пам’яті апостола Андрія Первозванного у кафедральному соборі

Редактор Головний

Священники єпархії молитовно вшанували пам’ять загиблих захисників України. ФОТО

Редактор Головний