13.5 C
Lutsk
Четвер, 13 Червень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

У день пам’яті свт. Іоанна Милостивого Архіпастир відвідав православну громаду села Любче. ФОТО

25 листопада 2022 року, у день пам’яті святителя Іоанна Милостивого, у день престольного свята архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив богослужіння з нагоди престольного свята у храмі села Любче Копачівського благочиння. 

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Копачівської округи прот. Михаїл Лесик, настоятель парафії свящ. Іоанн Кузьмінський, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), благочинний Цуманської округи прот. Віктор Михалевський та клірики єпархії.

На малому вході керуючий єпархією відзначив настоятеля храму черговою церковною нагородою.

За Літургією були піднесені молитви про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Також були піднесені заупокійні прохання за усіх полеглих українських воїнів, невинно вбитих під час війни та усіх спочилих православних християн.

Наприкінці богослужіння владика звернувся до вірян зі словом проповіді та привітав громаду із престольним святом. Отець настоятель щиро подякував Архіпастиру, собору духовенства та вірянам за те, що прибули розділити радість свята з православною громадою села Любче.

Вас може зацікавити

21 червня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

22 листопада 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

У день свята Входу Господнього до Єрусалиму архієпископ Нафанаїл звершив Божественну літургію. ФОТО

Редактор Головний