-0.2 C
Lutsk
Середа, 7 Грудень, 2022
Всі новини Календар

26 жовтня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 19-а після П’ятидесятниці. Глас 1.
Посту немає.

Совершается служба с полиелеемІверської  ікони Божої Матері. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМчч. Карпа, єп. Фіатирського, Папіли диякона, Агафодора і мц. Агафоніки (251).

Мч. Флорентія (I-II). Мч. Веніаміна диякона (421-424). Прп. Никити спов. (бл. 838). Прп. Веніаміна Печерського (XIV). Свт. Мелетія, патріарха Александрійського (1601). Спомин чуда вмц. Злати  (Хриси) у Скоп’є (1912).

Сщмчч. Інокентія і Миколая пресвітерів (1937). Знайдення мощей сщмч. Фадея, архієп. Тверського (1993).

Седмиєзерної  та Звіринецької ікон Божої Матері (XVII).

Євангельські Читання

Утр. – Лк., 4 зач., I, 39-49, 56. Літ. – Флп., 236 зач., I, 8-14. Лк., 34 зач., VIII, 1-3. Богородиці: Флп., 240 зач., II, 5-11. Лк., 54 зач., X, 38-42; XI, 27-28 .

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ГОСПОДЬ ПРОПОВІДУЄ, ЖІНКИ СЛУЖАТЬ ЙОМУ ВІД МАЄТКІВ СВОЇХ, ТАКИМ ЧИНОМ, НІБИ СТАЮТЬ

Свт. Феофан (Говоров), Затворник ВышенскийСПІВУЧАСНИЦЯМИ САМОЇ ПРОПОВІДІ.

 

НЕ ВСІМ ДАНО ПРОПОВІДУВАТИ ЄВАНГЕЛІЄ, АЛЕ ВСІ МОЖУТЬ СПРИЯТИ ЙОГО РОЗПОВСЮДЖЕННЮ ТА БУТИ СПІВУЧАСНИКАМИ У ЦІЙ ПЕРШІЙ НА ЗЕМЛІ СПРАВІ.

 

ТАКИХ СПІВУЧАСНИКІВ ТА СПІВУЧАСНИЦЬ БАГАТО БУЛО ПІД ЧАС ПРОПОВІДНИЦЬКИХ ТРУДІВ СВЯТИХ АПОСТОЛІВ, А ПОТІМ ЇХ НАСТУПНИКІВ І, ЗРЕШТОЮ, У ВСІЙ ІСТОРІЇ ЦЕРКВИ. Є ВОНИ І ДО НИНІ.

 

НАШІ АПОСТОЛИ НА КАВКАЗІ І В РІЗНИХ МІСЦЕВОСТЯХ СИБІРУ СТАРАННО ТРУДЯТЬСЯ, ТЕРПЛЯЧИ ВСЯКІ ПОТРЕБИ ТА ВСЯКІ ПОЗБАВЛЕННЯ. ВОНИ ПРОДОВЖУЮТЬ СПРАВУ ГОСПОДА ТА УДОСТОЯТЬСЯ ГІДНОЇ ВІДПЛАТИ. ГОСПОДЬ СКАЗАВ: “ХТО ПРИЙМАЄ ТОГО, КОГО Я ПОШЛЮ, МЕНЕ ПРИЙМАЄ” (ІН. 13, 20).

 

ЗНАЧИТЬ, ВІН ОТОТОЖНЮЄ СЕБЕ З ТИМИ, КОГО ПОСИЛАЄ НА ПРОПОВІДЬ; ВІДПОВІДНО, І ПОСЛУГУ, ЯКУ НАДАЮТЬ ПОСЛАННИКИ ЙОГО, ОТОТОЖНЮЄ ВІН З ПОСЛУГОЮ СОБІ САМОМУ. ЗА ЗАКОНОМ БЛАГОДАТІ ТА ПРАВДИ ЙОГО, ХТО ЯК КОГО ПРИЙМАЄ, ТОЙ І ТАКУ НАГОРОДУ ОТРИМУЄ (МФ. 10, 41).

 

А ЦЕ ДОСТАТНЄ, ЗДАЄТЬСЯ, СПОНУКАННЯ НЕ ЗМЕНШУВАТИ РУКИ СВОЄЇ У ЖЕРТВАХ НА ДОПОМОГУ ВЕЛИКІЙ СПРАВІ ПРОПОВІДІ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ.

Вас може зацікавити

Близько чотирьох тонн допомоги: клірики Волинської єпархії вчергове відвідали Святогірську лавру

Редактор Головний

Чи можна носити хрест як прикрасу?

Редактор Головний

У Луцьку відбудеться традиційний хресний хід. АНОНС

Редактор Головний